Футбольний клуб "Агробізнес" (Волочиськ) - офіційний сайт — Збірна 27-го тижня у Другій лізі. 09.05.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 181.jpg
  • 182.jpg
  • 183.jpg
18 серпня 2018, 18.00
Волочиськ
стадіон "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
5 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ

ДНІПРО-1
(Дніпро)

Збірна 27-го тижня у Другій лізі

Sport Arena визначила кращих по результатах матчів 25 (А)-28 та 29(Б) турів у Другій лізі.

Воротар – Артем Кулініч (Мир)

Правий захисник – Владислав Швець (МФК Миколаїв-2)

Центральний захисник – Олександр Дубина (Реал-Фарма)

Центральний захисник – Дмитро Махньов (Енергія)

Лівий захисник – Павло Мілесін (ФК Нікополь). На заміну: Андрій Дедаєв (Енергія)

Центральний півзахисник – Євген Немтінов (Буковина)

Правий півзахисник – Володимир Савошко (Нива-В)

Атакувальний півзахисник – Сергій Цибульський (Мир). На заміну: Вадим Россохатий (Енергія)

Лівий півзахисник – Михайло Кривич (Мир). На заміну: Євген Вітенко (Миколаїв-2)

Нападник –  Роман Бочак (Енергія). 

Нападник – Євген Соколан (Таврія).

КОМАНДА ТИЖНЯ - Мир (Горностаївка)

ДЖОКЕР ТИЖНЯ - Богдан Шмигельський (ФК Нікополь)

КРАЩИЙ ГОЛ ТИЖНЯ - Булат Елоєв (Таврія) 

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ тижня у Другій лізі Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу визнало Олександра Сапельняка (Мир)

Євген Соколан (Таврія) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

5 тур


17 серпня
Миколаїв - Прикарпаття - 1:0
18 серпня
Агробізнес - СК Дніпро-1 - 0:1

Колос - Авангард - 2:2
Волинь - Суми - 3:0
Гірник-Спорт - Балкани - 1:0
Рух - Інгулець - 0:1

Металіст 1925 - 
Оболонь-Бров. - 0:1

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 Волинь 5 5 0 0 10 - 0 15
2 СК Дніпро-1 5 4 0 1 12 - 3 12
3 Миколаїв 5 3 1 1 5 - 3 10
4 Колос 5 2 3 0 7 - 2 9
5 Металіст 1925 5 3 0 2 8 - 4 9
6 Авангард 5 2 2 1 7 - 5 8
7 Оболонь-Бровар 5 2 2 1 3 - 2 8
8 Інгулець 5 2 1 2 5 - 5 7
9 Балкани 5 2 1 2 4 - 4 7
10 Суми 5 2 1 2 7 - 10 7
11 Гірник-Спорт 4 2 0 2 4 - 9 6
12 Рух 5 1 1 3 4 - 7 4
13 Прикарпаття 5 1 0 4 1 - 4 3
14 Агробізнес 5 0 2 3 1 - 6 2
15 Кобра 3 0 0 3 1 - 8 0
16 Зірка 4 0 0 4 1 - 8 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 9 9 0 0 29 - 3 27
2 Случ К 8 6 1 1 19 - 4 19
3 Конфермат 8 5 1 2 18 - 8 16
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 8 1 2 5 7 - 18 5
6 Случ С 8 1 2 5 8 - 20 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 9 1 2 6 6 - 22 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4