Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 20180526_afisha.jpg
26 травня 2018, 17.30
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 28 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПРИКАРПАТТЯ 
(Івано-Франківськ)

Програмки

2090 хвилин Слотюка, перший матч новачка та кращі асистенти

Деякі факти після матчу 12 травня 2018 Агробізнес - Буковина.

АГРОБІЗНЕС - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРУПИ А!

Після перемоги над Буковиною волочиський Агробізнес став недосяжним для Прикарпаття, завоювавши перше місце в Групі А. Таким чином у "золотому" матчі Другої ліги сезону 2017-2018 зустрінуться Агробізнес (Волочиськ) - СК Дніпро-1 (Дніпро)

СЕРГІЙ ШЕВЧУК ЗІГРАВ ПЕРШИЙ МАТЧ ЗА АГРОБІЗНЕС

Новий гравець Агробізнеса, що підписав контракт кілька днів тому, Сергій Шевчук, вперше вийшов на поле за Агробізнес. Зіграв 45 хвилин у Другому таймі, довівши разом з партнерами по команді матч до впевненої перемоги Агробізнеса.

П'ЯТЬ ГРАВЦІВ АГРОБІЗНЕСА СТАНОМ НА СЬОГОДНІ ЗІГРАЛИ В УСІХ МАТЧАХ В ДРУГІЙ ЛІЗІ 

Універсальний Арсен Слотюк виходив на поле в усіх 25-х матчах Агробізнеса (в тому числі в анульованому матчі Агробізнес - ФК Тернопіль). Крім нього є ще чотири гравці, які теж не пропустили жодного матчу в Групі А.

 

ГРАВЕЦЬ

І

ХВ

1

 СЛОТЮК Арсен

25

2090

2

 ГРУША Віталій

25

1943

3

 СКАКУН Андрій

25

1941

4

 ТЕМНЮК Микола

25

1790

5

 ГАГУН Роман

25

1740

ГРУПА А. ТАБЛИЦЯ БОМБАРДИРІВ

У змаганні бомбардирів Богдан Семенець, забивши два голи Буковині, вийшов у лідери. Тож таблиця кращих бомбардирів після 26-го туру пропонується Вашій увазі.

місце

гравець

команда

голів
(з пен.)

1 Богдан СЕМЕНЕЦЬ Агробізнес (Волочиськ) 18 (1)
2 Ігор ХУДОБ'ЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 17 (0)

3

Віталій ГРУША

Агробізнес (Волочиськ)

15 (3)

4

Сергій КИСЛЕНКО

ФК Львів

8 (0)

5 Микола ТЕМНЮК Агробізнес (Волочиськ) 8 (0)
6 Олександр ЮРЧАК Агробізнес (Волочиськ) 7 (0)

7

Роман КУЗЬМИН

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

7 (0)

8

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

7 (0)

9 Вадим ШАВРІН Полісся (Житомир)  7 (2)

КРАЩІ АССИСТЕНТИ ГРУПИ А.

Sport Arena прискіпливо слідкує за "творцями голів" у Другій лізі. 

Андрій Скакун, за підрахунками Sport Arena, є на сьогодні найрезультативнішим асистентом в Групі А. 

місце

гравець

команда

паси

1

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

10

2

Віталій ГРУША

Агробізнес (Волочиськ)

8

3

Володимир БОРИШКЕВИЧ

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

6

4 Ярослав КОНКОЛЬНЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 6

5

Микола ТЕМНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

6

6 Ігор БОЙЧУК Буковина (Чернівці) 5

7

Артур ДУМАНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

5

8

Дмитро ЮХИМОВИЧ

Агробізнес (Волочиськ)

5

9

Олег ВЕПРИК

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

4

10 Сергій ДЯЧУК Полісся (Житомир) 4
11 Богдан СЕМЕНЕЦЬ Агробізнес (Волочиськ) 4

По системі "Гол+пас" у списку кращих ціла група гравців Агробізнеса, кращим з яких є Віталій Груша.

місце

гравець

команда

Г+П

Г П
1 Віталій ГРУША Агробізнес (Волочиськ) 23 15 8

2

Богдан СЕМЕНЕЦЬ

Агробізнес (Волочиськ)

22

18 4

3

Ігор ХУДОБ'ЯК

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

19

17 2

4

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

17

7 10

5

Микола ТЕМНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

14

8 6
6 Ярослав КОНКОЛЬНЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 11 5 6
7 Володимир БОРИШКЕВИЧ Прикарпаття (Івано-Франківськ) 10 4 6
8 Вадим ШАВРІН Полісся (Житомир) 9 7 2

9

Олександр ЮРЧАК

Агробізнес (Волочиськ)

9

7 2

10

Євген НЕМТИНОВ

Буковина (Чернівці)

9

6 3

11

Сергій ДЯЧУК

Полісся (Житомир)

9

5 4

Використано матеріали сайту sportarena.com 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 28 тур
25 травня
Арсенал-Київщина  Нива (Тернопіль) – 0:2
26 травня
Поділля – Полісся
Агробізнес – Прикарпаття 
Скала – Буковина
ФК Львів Нива-В
 

 

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 25 22 1 2 67 - 17 67
2 Прикарпаття 25 19 2 4 55 - 25 59
3 Нива-В 25 11 6 8 29 - 21 39
4 Скала 25 10 4 11 25 - 28 34
5 ФК Львів 25 9 6 10 26 - 25 33
6 Нива (Тернопіль) 25 9 6 10 24 - 27 33
7 Буковина 25 8 7 10 28 - 36 31
8 Полісся 25 8 3 14 28 - 41 27
9 Поділля 24 5 4 15 18 - 38 19
10 Арсенал-Київщина 26 4 1 21 17 - 59 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 31 24 3 4 73 - 15 75
2 Металіст 1925 31 19 4 8 68 - 26 61
3 Енергія 31 18 3 10 64 - 29 57
4 Таврія 31 16 7 8 49 - 32 55
5 Реал Фарма 31 15 6 10 49 - 35 51
6 Мир 31 13 11 7 42 - 26 50
7 Нікополь 32 11 12 9 35 - 31 45
8 Миколаїв-2 31 10 7 14 40 - 52 37
9 Дніпро 32 15 7 10 55 - 32 34
10 Суднобудівник 31 5 4 22 32 - 82 19
11 Інгулець-2 31 3 7 21 24 - 62 16
12 Металург 31 2 1 28 11 - 120 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U16 10 5 4 1 27 - 12 19
2 Патріот U16 7 5 2 0 12 - 4 17
3 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 8 2 3 3 8 - 6 9
4 Новатор U16 7 2 1 4 11 - 17 7
5 ДЮСШ Городок U16 6 2 0 4 7 - 16 6
6 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 6 1 0 5 6 - 16 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 9 8 0 1 35 - 6 24
2 Новатор U14 7 4 1 2 16 - 14 13
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 6 4 0 2 21 - 9 12
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 6 1 1 4 10 - 18 4
5 ДЮСШ Городок U14 6 1 0 5 7 - 32 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Случ К 3 2 1 0 6 - 1 7
2 Фортеця 3 2 1 0 5 - 1 7
3 Агробізнес 2 2 0 0 3 - 0 6
4 Темп 3 1 1 1 3 - 4 4
5 Дністер (Н.Ушиця) 2 1 0 1 3 - 3 3
6 Случ С 3 1 0 2 2 - 5 3
7 Конфермат 3 0 1 2 1 - 5 1
8 Іскра (Теофіполь) 3 0 0 3 2 - 6 0