Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
20 червня 2018, 19.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат
Хмельницької області
серед ветеранів 40+

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ДНІСТЕР
(Нова Ушиця)

Програмки

Збірна 29-го тижня у Другій лізі

Sport Arena визначила кращих по результатах матчів 27(А)-31(Б) турів у Другій лізі.

Воротар – Богдан Петриченко (ФК Нікополь)

Правий захисник – Анатолій Масалов (Таврія)

Центральний захисник – Роман Бочкур (Прикарпаття)

Центральний захисник – Олександр Дубина (Реал Фарма)

Лівий захисник – Михайло Березовий (Скала)

Центральний півзахисник – Володимир Бижко (Таврія). На заміну: Герман Дмитрієв (Реал Фарма) 

Правий півзахисник – Богдан Оринчак (Прикарпаття)

Атакуючий півзахисник – Олексій Бойко (Мир)  

Лівий півзахисник – Андрій Порохня (Інгулець-2). На заміну: Ігор Поручинський (ФК Львів) 

Нападник – Владислав Супряга (СК Дніпро-1). 

Нападник –  Юрій Шпирка (ФК Львів). На заміну: Віталій Зоря (Буковина) 

КОМАНДА ТИЖНЯ - ФК Нікополь

ДЖОКЕР ТИЖНЯ - Роман Подоляк (Скала)

КРАЩИЙ ГОЛ ТИЖНЯ - Михайло Березовий (Скала) 

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ тижня у Другій лізі Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу визнало Григорія Варжеленка (ФК Нікополь)

Андрій Порохня (Інгулець-2) став ГЕРОЄМ ТИЖНЯ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4