Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 19 травня 2019
17.00
Волочиськ, стадіон "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
29 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ГІРНИК-СПОРТ
(Горішні
Плавні)

Збірна 29-го тижня у Другій лізі

Sport Arena визначила кращих по результатах матчів 27(А)-31(Б) турів у Другій лізі.

Воротар – Богдан Петриченко (ФК Нікополь)

Правий захисник – Анатолій Масалов (Таврія)

Центральний захисник – Роман Бочкур (Прикарпаття)

Центральний захисник – Олександр Дубина (Реал Фарма)

Лівий захисник – Михайло Березовий (Скала)

Центральний півзахисник – Володимир Бижко (Таврія). На заміну: Герман Дмитрієв (Реал Фарма) 

Правий півзахисник – Богдан Оринчак (Прикарпаття)

Атакуючий півзахисник – Олексій Бойко (Мир)  

Лівий півзахисник – Андрій Порохня (Інгулець-2). На заміну: Ігор Поручинський (ФК Львів) 

Нападник – Владислав Супряга (СК Дніпро-1). 

Нападник –  Юрій Шпирка (ФК Львів). На заміну: Віталій Зоря (Буковина) 

КОМАНДА ТИЖНЯ - ФК Нікополь

ДЖОКЕР ТИЖНЯ - Роман Подоляк (Скала)

КРАЩИЙ ГОЛ ТИЖНЯ - Михайло Березовий (Скала) 

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ тижня у Другій лізі Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу визнало Григорія Варжеленка (ФК Нікополь)

Андрій Порохня (Інгулець-2) став ГЕРОЄМ ТИЖНЯ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

    ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 травня
Металіст 1925 - Інгулець
Металіст 1925 - Зірка
Агробізнес - Гірник-Спорт
Волинь - Рух
Суми - Миколаїв
Оболонь Бровар - Прикарпаття
Балкани - Авангард
Дніпро-1 - Колос
23 травня
Інгулець - Агробізнес
25 травня
Зірка - Агробізнес
Миколаїв - Дніпро-1
Колос - Оболонь Бровар
Рух - Суми
Гірник-Спорт - Волинь
Авангард - Металіст 1925
26 травня
Інгулець - Балкани

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 26 19 4 3 67-20 61
2  Колос 26 14 9 3 41-13 51
3  Волинь 26 17 5 4 54-29 50
4  Металіст 1925 25 14 5 6 34-18 47
5  Оболонь Бровар 26 12 8 6 30-23 44
6  Авангард 26 12 6 8 41-25 42
7  Інгулець 25 11 6 8 34-31 39
8  Балкани 26 10 7 9 27-29 37
9  Прикарпаття 27 10 4 13 39-36 34
10  Миколаїв 26 9 7 10 26-30 34
11  Рух 26 7 9 10 24-33 30
12  Гірник-Спорт 26 5 10 11 24-43 25
13  Суми 26 3 7 16 20-73 16
14  Агробізнес 25 2 8 15 17-36 14
15  Зірка 26 1 1 24 10-49 4

Офіційна сторінка у Facebook