Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
20 червня 2018, 19.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат
Хмельницької області
серед ветеранів 40+

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ДНІСТЕР
(Нова Ушиця)

Програмки

Відбулись матчі 4 туру чемпіонату Хмельниччини серед ветеранів 40+

Агробізнес 40+ успішно зіграв у Кам'янець-Подільському.

 

26 травня. Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:4
Голи: Богородиченко (2), Муляр, Забитівський

Грали проти одного з лідерів. Цікавий матч провели впевнено, отримавши перемогу з великим рахунком.

Інші матчі, що пройшли 25-27 травня, принесли такі результати:

Дністер (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) – 1:3
Темп (Шепетівка) – Случ (Старокостянтинів) – 2:2
Случ (Красилів) – Іскра (Теофіполь) – 5:0

Турнірна таблиця після 4-х турів набула такого вигляду:

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Случ (Красилів)

4

3

1

0

11 - 1

10

2

Агробізнес (Волочиськ)

3

3

0

0

7 - 0

9

3

Фортеця (Кам'янець-Под.)

4

2

1

1

5 - 5

7

4

Темп (Шепетівка)

4

1

2

1

5 - 6

5

5

Конфермат (Хмельницький)

4

1

1

2

4 - 6

4

6

Случ (Старокостянтинів)

4

1

1

2

4 - 7

4

7

Дністер (Нова Ушиця)

3

1

0

2

4 - 6

3

8

Іскра (Теофіполь)

4

0

0

4

2-11

0

 У наступному турі, базова дата якого 3 червня, волочиські ветерани зіграють у Старокостянтинові. 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4