Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Відбулись матчі 4 туру чемпіонату Хмельниччини серед ветеранів 40+

Агробізнес 40+ успішно зіграв у Кам'янець-Подільському.

 

26 травня. Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:4
Голи: Богородиченко (2), Муляр, Забитівський

Грали проти одного з лідерів. Цікавий матч провели впевнено, отримавши перемогу з великим рахунком.

Інші матчі, що пройшли 25-27 травня, принесли такі результати:

Дністер (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) – 1:3
Темп (Шепетівка) – Случ (Старокостянтинів) – 2:2
Случ (Красилів) – Іскра (Теофіполь) – 5:0

Турнірна таблиця після 4-х турів набула такого вигляду:

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Случ (Красилів)

4

3

1

0

11 - 1

10

2

Агробізнес (Волочиськ)

3

3

0

0

7 - 0

9

3

Фортеця (Кам'янець-Под.)

4

2

1

1

5 - 5

7

4

Темп (Шепетівка)

4

1

2

1

5 - 6

5

5

Конфермат (Хмельницький)

4

1

1

2

4 - 6

4

6

Случ (Старокостянтинів)

4

1

1

2

4 - 7

4

7

Дністер (Нова Ушиця)

3

1

0

2

4 - 6

3

8

Іскра (Теофіполь)

4

0

0

4

2-11

0

 У наступному турі, базова дата якого 3 червня, волочиські ветерани зіграють у Старокостянтинові. 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7