Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
20 червня 2018, 19.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат
Хмельницької області
серед ветеранів 40+

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ДНІСТЕР
(Нова Ушиця)

Програмки

Став відомим повний склад Першої ліги сезону 2018-2019

Останні два учасники доповнили список після повторних матчів плей-офф за вихід в УПЛ, які відбулися 27 травня.

Обидві команди УПЛ понизились в класі, на їх місце прийшли "срібний" та "бронзовий" призери Першої ліги.

23 травня

Зірка (Кропивницький) - Десна (Чернігів) - 1:1

Чорноморець (Одеса) - Полтава - 1:0

27 травня 

Десна (Чернігів) - Зірка (Кропивницький) - 4:0

Полтава - Чорноморець (Одеса) - 3:0 (в додатковий час)

Також 26 травня у Групі Б Другої ліги Металіст 1925 (Харків) отримав перемогу в календарному матчі і зайняв друге місце за тур до закінчення змагань.

Згідно регламентів проведення змагань в сезоні 2017-2018 склад Першої ліги на наступний сезон такий:

 

Команда

Результат сезону  2017-2018

1

Зірка (Кропивницький)

10 місце УПЛ, поразка в плей-офф

2

Чорноморець (Одеса)

11 місце УПЛ, поразка в плей-офф

3

Сталь (Кам’янське)

12 місце УПЛ

4

Інгулець (Петрове)

4 місце, Перша ліга

5

Колос (Ковалівка)

5 місце, Перша ліга

6

Авангард (Краматорськ)

6 місце, Перша ліга

7

Рух (Винники)

7 місце, Перша ліга

8

Гірник-Спорт (Горішні Плавні)

8 місце, Перша ліга

9

Геліос (Харків)

9 місце, Перша ліга

10

МФК Миколаїв

10 місце, Перша ліга

11

Балкани (Зоря)

11 місце, Перша ліга

12

ПФК Суми

12 місце, Перша ліга

13

Волинь (Луцьк)

13 місце, Перша ліга

14

Оболонь-Бровар (Київ)

14 місце, Перша ліга

15

Агробізнес (Волочиськ)

1 місце Група А Друга ліга

16

СК Дніпро-1 (Дніпро)

1 місце Група Б Друга ліга

17

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

2 місце Група А Друга ліга

18

Металіст 1925 (Харків)

2 місце Група Б Друга ліга

Пропонуємо Вашій увазі інфографіку команд Першої ліги. Як бачимо, географія поїздок Агробізнеса у наступному сезоні розшириться, а відстані - збільшаться.

Ще раз зауважимо, що список команд, які зможуть взяти участь у Першій лізі в наступному сезоні, складений згідно отриманих результатів у поточному сезоні та згідно регламенту змагань. Офіційні ж рішення компетентних органів про наступний сезон будуть прийматися пізніше.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4