Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Брати Когути - бронзові призери чемпіонату України серед студентів

Футболісти Агробізнеса зіграли за "Тернопіль-Педуніверситет" у фінальній частині чемпіонату

Чемпіони України 2017 року цього разу у півфіналі поступились київським студентам, майбутньому чемпіону. 

30 травня  

СК КНТЕУ-Меркурій (Київ) - ФК Тернопіль-Педуніверситет - 2:0

У іншому півфіналі сильнішими виявилися студенти з Кременця, які у післяматчевих пенальті переграли львів'ян

ФК Кременець-Академія - ЛДУФК - 3:3 (пен 5:4).

Наступного дня відбулися вирішальні поєдинки

31 травня Матч за 3-є місце

ФК Тернопіль-Педуніверситет - ЛДУФК - 4:2
Голи: 1-0 Волохатий (24), 1-1 Матушевський (34) 2-1 Познанський (55) 2-2 Толочко (60, пен.) 3-2 Заставецький (62, пен.) 4-2 Когут Микола (90)

Брати Когути зіграли в обох матча без замін. Миколі вдалося відзначитись в другому матчі, коли він встановив кінцевий переможний рахунок.  

А чемпіоном України став киівський КНТЕУ-Меркурій, який в серії пенальті переміг Кременець-Академію - 1:1 (пен. 3:2).


Фрагмент матчу КНТЕУ - Тернопіль-Педуніверситет. vfas.org.ua

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7