Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

ФФУ назвала клуби, які отримали атестат

12 червня Федерація футболу України надала список клубів, які отримали атестат.

ПЕРША ЛІГА

1. ФК «Авангард 1955» (Краматорськ)

2. ФК «Геліос» (Харків)

3. ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

4. ФК «Інгулець» (Петрове)

5. ФК «Колос» (Ковалівка)

6. ФК «Оболонь-Бровар» (Київ)

7. ФК «Балкани» (Зоря)

8. ФК «Волинь» (Луцьк)

9. ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

10. СК «Дніпро-1» (Дніпро)

11. ФК «Металіст 1925» (Харків)

12. ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

13. ФК «Агробізнес» (Волочиськ)

14. ФК «Рух» (Винники)

15. ФК «Суми» (Суми)

16. ФК «Зірка» (Кропивницький)

17. ФК «Сталь» (Буча)

18. ФК «Чорноморець» (Одеса)

ДРУГА ЛІГА

1. СК «Енергія» (Нова Каховка)

2. СФК «Нива-В» (Вінниця)

3. ФК «Нікополь» (Нікополь)

4. ФК «Поділля» (Хмельницький)

5. ФК «Реал Фарма Одеса» (Одеса)

6. ФК «Скала» (Стрий)

7. ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

8. ФК «Калуш» (Калуш)

9. ФК «Кристал Херсон» (Херсон)

10. ФК «Металург» (Запоріжжя)

11. ФК «Кремінь» (Кременчук)

12. ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

13. ФСК «Буковина» (Чернівці)

14. ФК «Мир» (Горностаївка)

15. ФК «Нива» (Тернопіль)

16. ФК «Полісся» (Житомир)

17. ФК «Черкаський Дніпро» (Черкаси) *

18. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

19. ФК «Таврія» Сімферополь» (Херсон)

20. ФК «Минай» (Ужгород)

21. НФК «Верес-Рівне» (Рівне)

* - клуб перебуває в стадії реорганізації

Остаточний список учасників у Першій та Другій лігах буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7