Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

 

Новини спорту України і світу

 

ФФУ назвала клуби, які отримали атестат

12 червня Федерація футболу України надала список клубів, які отримали атестат.

ПЕРША ЛІГА

1. ФК «Авангард 1955» (Краматорськ)

2. ФК «Геліос» (Харків)

3. ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

4. ФК «Інгулець» (Петрове)

5. ФК «Колос» (Ковалівка)

6. ФК «Оболонь-Бровар» (Київ)

7. ФК «Балкани» (Зоря)

8. ФК «Волинь» (Луцьк)

9. ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

10. СК «Дніпро-1» (Дніпро)

11. ФК «Металіст 1925» (Харків)

12. ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

13. ФК «Агробізнес» (Волочиськ)

14. ФК «Рух» (Винники)

15. ФК «Суми» (Суми)

16. ФК «Зірка» (Кропивницький)

17. ФК «Сталь» (Буча)

18. ФК «Чорноморець» (Одеса)

ДРУГА ЛІГА

1. СК «Енергія» (Нова Каховка)

2. СФК «Нива-В» (Вінниця)

3. ФК «Нікополь» (Нікополь)

4. ФК «Поділля» (Хмельницький)

5. ФК «Реал Фарма Одеса» (Одеса)

6. ФК «Скала» (Стрий)

7. ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

8. ФК «Калуш» (Калуш)

9. ФК «Кристал Херсон» (Херсон)

10. ФК «Металург» (Запоріжжя)

11. ФК «Кремінь» (Кременчук)

12. ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

13. ФСК «Буковина» (Чернівці)

14. ФК «Мир» (Горностаївка)

15. ФК «Нива» (Тернопіль)

16. ФК «Полісся» (Житомир)

17. ФК «Черкаський Дніпро» (Черкаси) *

18. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

19. ФК «Таврія» Сімферополь» (Херсон)

20. ФК «Минай» (Ужгород)

21. НФК «Верес-Рівне» (Рівне)

* - клуб перебуває в стадії реорганізації

Остаточний список учасників у Першій та Другій лігах буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
20 тур


22 березня
(базовий день)
Балкани - Черкащина
Металіст 1925 - Металург
Миколаїв - Прикарпаття
Чорноморець - Волинь
Оболонь Бровар - Авангард
Кремінь - Минай
Інгулець - Гірник-Спорт
Рух - Агробізнес

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 19 12 3 4 30-13 39
2  Волинь 19 11 5 3 37-24 38
3  Інгулець 19 11 4 4 31-14 37
4  Минай 19 11 4 4 33-21 37
5  Оболонь Бровар 19 11 4 4 28-21 37
6  Агробізнес 19 12 1 6 33-19 37
7  Металіст 1925 19 10 5 4 27-19 35
8  Авангард 19 10 3 6 25-20 33
9  Гірник-Спорт 19 8 3 8 24-28 27
10  Чорноморець 19 6 4 9 21-28 22
11  Прикарпаття 19 6 2 11 28-30 20
12  Миколаїв 19 4 6 9 24-31 18
13  Кремінь 19 4 4 11 27-39 16
14  Балкани 19 3 5 11 14-30 14
15  Металург 19 3 2 14 16-34 11
16  Черкащина 19 1 3 15 16-43 6

Офіційна сторінка у Facebook