Розпочинаємо підводити підсумки виступів ФК Агробізнес у Золотому сезоні.
СУПЕРНИКИ
Усього лише 13 команд стали суперниками Агробізнеса в 32-х офіційних матчах сезону 2017/18 (чемпіонаті та Кубку України) - 11 команд, з яких представляли Другу лігу, 1 - з Першої ліги та 1 - представник УПЛ.
Таблиця здобутків Агробізнеса у матчах із суперниками:
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
I |
II |
III |
1 |
Арсенал-Київщина (Біла Церква) |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 – 0 |
9 |
3:0 |
4:0 |
5:0 |
2 |
Прикарпаття (Івано-Франківськ) |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 – 4 |
9 |
5:2 |
4:2 |
3:0 |
3 |
Буковина (Чернівці) |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 – 2 |
9 |
3:1 |
2:1 |
5:0 |
4 |
Поділля (Хмельницький) |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 – 2 |
9 |
2:1 |
2:1 |
4:0 |
5 |
ФК Львів |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 – 0 |
9 |
1:0 |
2:0 |
2:0 |
6 |
Полісся (Житомир) |
3 |
2 |
1 |
0 |
8 – 2 |
7 |
5:0 |
3:2 |
0:0 |
7 |
Нива (Тернопіль) |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 – 3 |
6 |
0:1 |
5:1 |
2:1 |
8 |
Скала (Стрий) |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 – 3 |
6 |
1:0 |
3:1 |
1:2 |
9 |
Нива-В (Вінниця) |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 – 3 |
6 |
1:0 |
2:1 |
0:2 |
10 |
ФК Тернопіль |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 – 2 |
4 |
1:1 |
2:1 |
|
11 |
СК Дніпро-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 – 0 |
3 |
1:0 |
|
|
12 |
Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 – 2 |
1 |
2:2 |
|
|
13 |
Верес (Рівне) |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 – 2 |
0 |
1:2 |
|
|
ВСЬОГО |
32 |
25 |
3 |
4 |
77 – 25 |
78 |
|
|
|
Негативний результат матчів Агробізнес має лише з однією з команд, на той момент представником Прем'єр-ліги рівненським Вересом, з яким волочищани зіграли в 1/16 фіналу Кубку України і поступилися у додатковий час - 1:2.
ВДОМА І В ГОСТЯХ
Протягом сезону ми неодноразово відмічали, що Агробізнес впевненіше почувається у гостях, і забиваючи більше, ніж у рідному Волочиську, і маючи на певному етапі стовідсотковий проказник перемог, в той час, коли вдома двічі програли. Справді, Агробізнес відзначився чудовою серією із 11 перемог поспіль, збавивши лише в двох останніх гостьових поєдинках, зігравши в нульову нічию у Новоград-Волинському, та вперше програвши у Вінниці в останньому турі. Удома Агробізнес має дві поразки, щоправда одну з них волочищани отримали не у Волочиську, а у Хмельницькому.
Таблиця домашніх матчів у групі А
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
РМ |
О |
% |
1 |
Агробізнес |
14 |
12 |
0 |
2 |
34 - 10 |
36 |
0,86 |
2 |
Прикарпаття |
13 |
11 |
0 |
2 |
32 - 15 |
33 |
0,85 |
3 |
Буковина |
13 |
8 |
1 |
4 |
20 - 12 |
28 |
0,72 |
4 |
ФК Львів |
14 |
6 |
5 |
3 |
20 - 13 |
23 |
0,55 |
5 |
Нива-В |
14 |
6 |
5 |
3 |
14 - 9 |
23 |
0,55 |
6 |
Нива |
14 |
6 |
3 |
5 |
18 - 14 |
21 |
0,50 |
7 |
Поділля |
14 |
6 |
1 |
7 |
13 - 21 |
19 |
0,45 |
8 |
Скала |
13 |
5 |
2 |
6 |
13 - 16 |
17 |
0,44 |
9 |
Полісся |
13 |
5 |
2 |
6 |
11 - 18 |
17 |
0,44 |
10 |
Арсенал-Київщина |
13 |
2 |
1 |
10 |
1 - 8 |
6 |
0,15 |
Таблиця гостьових поєдинків у групі А
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
РМ |
О |
% |
1 |
Агробізнес |
13 |
11 |
1 |
1 |
36 - 9 |
34 |
0,87 |
2 |
Прикарпаття |
14 |
9 |
2 |
3 |
26 - 13 |
29 |
0,69 |
3 |
Скала |
14 |
7 |
2 |
5 |
16 - 13 |
23 |
0,55 |
4 |
Нива-В |
13 |
7 |
1 |
5 |
20 - 12 |
22 |
0,56 |
5 |
ФК Львів |
13 |
4 |
1 |
8 |
8 - 16 |
13 |
0,33 |
6 |
Полісся |
14 |
4 |
1 |
9 |
20 - 26 |
13 |
0,31 |
7 |
Нива |
13 |
3 |
3 |
7 |
7 - 15 |
12 |
0,31 |
8 |
Буковина |
14 |
1 |
6 |
7 |
12 - 28 |
9 |
0,21 |
9 |
Арсенал-Київщина |
14 |
2 |
0 |
12 |
6 - 32 |
6 |
0,14 |
10 |
Поділля |
13 |
0 |
3 |
10 |
7 - 23 |
3 |
0,08 |
Всього три команди виступили у гостях краще ніж вдома - Агробізнес, Скала та Нива-В.
ВЕСНЯНИЙ ЧЕМПІОН
Весняним чемпіоном стало Прикарпаття (Івано-Франківськ). Незважаючи на те, що наставник франківців Володимир Ковалюк жалівся на відсутність мотивації у останніх поєдинках, і те, що вони програли Агробізнесу в очному протистоянні, срібний призер Групи А - чемпіон весни. Нагадаємо, що восени кращим був Агробізнес (Волочиськ).
МВ | МО | Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 | 2 | Прикарпаття |
10 |
8 |
0 |
2 |
21 - 9 |
24 |
2 | 1 | Агробізнес |
10 |
7 |
1 |
2 |
24 - 6 |
22 |
3 | 7 | Скала |
10 |
7 |
1 |
2 |
12 - 6 |
22 |
4 | 3 | Нива-В |
10 |
7 |
0 |
3 |
17 - 8 |
21 |
5 | 6 | Буковина |
10 |
5 |
2 |
3 |
11 - 13 |
17 |
6 | 8 | Полісся |
10 |
4 |
2 |
4 |
16 - 12 |
14 |
7 | 5 | ФК Львів |
10 |
3 |
2 |
5 |
8 - 13 |
11 |
8 | 9 | Поділля |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 - 21 |
7 |
9 | 4 | Нива (Тернопіль) |
10 |
2 |
0 |
8 |
6 - 12 |
6 |
10 | 10 | Арсенал-Київщина |
10 |
0 |
1 |
9 |
5 - 27 |
1 |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 20 | 16 | 3 | 1 | 37-11 | 51 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 20 | 13 | 3 | 4 | 48-12 | 42 |
4 | Маріуполь | 20 | 8 | 9 | 3 | 24-16 | 33 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 20 | 8 | 7 | 5 | 19-19 | 31 |
7 | Агробізнес | 20 | 8 | 6 | 6 | 20-18 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Прикарпаття | 20 | 6 | 9 | 5 | 28-20 | 27 |
10 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |