Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • anonсe2018-09-23.jpg
23 вересня 2018, 18.00
Івано-Франківськ
стадіон "Рух"

Чемпіонат України
Перша ліга
10 тур
ПРИКАРПАТТЯ (Ів.-Фр.) -
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)

Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ дійшов екватору.

У минулі вихідні відбулися матчі 7-го туру, який завершав перше кого першості. 

Волочиські ветерани зіграли в Шепетівці проти місцевого Темпу. 

17 червня. Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:2
Голи у Агробізнеса забивали: Богородіченко, Голуб

Інші матчі 7-го туру:

Случ (Красилів) – Дністер (Нова Ушиця) - 3:0
Случ (Старокостянтинів) – Конфермат (Хмельницький) - 2:5
Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Іскра (Теофіполь) - 1:1

Перше коло добігло кінця, але залишився незіграним один матч 2 туру.

Агробізнес (Волочиськ) - Дністер (Нова Ушиця) відбудеться в середу 20 червня.

Турнірна таблиця станом на 18 червня:

М

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Агробізнес (Волочиськ)

6

6

0

0

14 - 3

18

2

Случ  (Красилів)

7

5

1

1

17 - 4

16

3

Конфермат (Хмельницький)

7

4

1

2

13 - 8

13

4

Фортеця (Камянець-Подільський)

7

2

3

2

7 - 9

9

5

Темп (Шепетівка)

7

1

2

4

7 - 12

5

6

Дністер (Нова Ушиця)

6

1

2

3

6 - 11

5

7

Случ (Старокостянтинів)

7

1

2

4

8 - 15

5

8

Іскра (Теофіполь)

7

1

1

5

5 - 15

4

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

10 тур

21 вересня
Миколаїв - Зірка
Балкани - Суми
22 вересня
Колос - Металіст 1925
23 вересня
Інгулець - Волинь
Прикарпаття - Агробізнес
Рух - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 9 7 0 2 24 - 7 21
2 Колос 8 5 3 0 14 - 4 18
3 Волинь 8 6 0 2 16 - 11 18
4 Оболонь-Бровар 9 5 2 2 11 - 7 17
5 Інгулець 9 5 1 3 12 - 10 16
6 Металіст 1925 8 5 0 3 13 - 5 15
7 Миколаїв 8 4 2 2 8 - 6 14
8 Авангард 9 3 4 2 17 - 10 13
9 Балкани 9 3 2 4 9 - 11 11
10 Прикарпаття 9 3 1 5 11 - 9 10
11 Суми 8 3 1 4 9 - 20 10
12 Гірник-Спорт 8 2 1 5 10 - 21 7
13 Агробізнес 8 0 3 5 2 - 9 3
14 Зірка 8 1 0 7 4 - 20 3
15 Рух 8 0 2 6 6 - 16 2

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 11 10 1 0 32 - 4 31
2 Случ К 11 9 1 1 32 - 7 28
3 Конфермат 11 7 2 2 25 - 11 23
4 Фортеця 9 2 3 4 9 - 14 9
5 Темп 10 2 2 6 11 - 22 8
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 11 2 2 7 10 - 26 8
7 Іскра (Теофіполь) 10 2 1 7 9 - 24 7
8 Случ С 11 1 2 8 10 - 30 5