Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • khmg_tablo5.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Школярі ДЮСШ Волочиськ зіграють на турнірі в Угорщині

29-30 червня в угорському місті Гатван, що знаходиться неподалік від Будапешта, розпочнеться міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. 

Серед інших учасників для участі у турнірі запрошено юнацьку команду з Волочиська, яка представлятиме ДЮСШ Волочиськ.

Вранці 26 червня делегація, очолювана директором ДЮСШ Волочиської територіальної громади Віталієм Керепком, вирушить в Угорщину. У складі команди - 16 юних футболістів.

Ця поїздка стала можливою завдяки співпраці ДЮСШ Волочиська з ТОВ "Агробізнес".

Готував нашу команду до змагань в Угорщині Вадим Шмигун.

Тепер про турнір детальніше

Організатором змагань є Асоціація футболу та спорту в м. Гатван (Угорщина).

Метою турніру є підтримка міжнародних спортивних відносин та проведення тренувальних матчів.

Спонсором турніру є компанії Apollo Tyres (Індія) та Jevcsak Oil (Словаччина). Вони забезпечили проведення турніру, та предоставили нагороди призерам та переможцям.

Містечко Гатван (Hatvan) знаходиться за 60 км від столиці Угорщини Будапешта.

На базі місцевого футбольного клубу Гатван і буде проведено цей юнацький турнір. 

Спорткомплекс Nepkert Sporttelep складається з кількох футбольних полів, як штучним так і природнім покриттям. Тож є  змога в один і то й же часовий відрізок проводити одразу кілька матчів.

29-30 червня змагатимуться юнаки двох вікових груп U15 (2003) та U14 (2004). Українська команда гратиме у турнірі U15.

У турнірі U14 п’ять команд в одноколовому турнірі визначатимуть переможця.

У турнірі U15 гратимуть шість команд, розбитих на дві групи, в яких буде зіграно одноколовий турнір.

Група "Apollo"

Група "Tyres" 


Учасники:

HARGITA MEGYE (графство Харгіта, Східна Трансільванія, Румунія)

VOLMISRADA (ДЮСШ Волочиської міської громади, Україна)

HMV (Heves megyei valogatott, округ Хівс, Угорщина)


Учасники:

JAROCIN (Яроцин, Польща)

TATRAN (Прешов, Словаччина)

FC HATVAN (Угорщина)  


Календар:

29 червня

11.00 Hargita – Volmisrada

17.15 Volmisrada – HMV

30 червня

12.15 HMV – Hargita


Календар:

29 червня

11.00 Jarocin – Tatran

17.15 Tatran – FC Hatvan

30 червня

12.15 FC Hatvan – Jarocin


ПІВФІНАЛИ

30 червня, 16.30

ФІНАЛ

30 червня, 17.45

 В таблиці вказано київський час, що складає +1.00 від місцевого.

Ще деякі подробиці організації турніру

Тривалість матчів у обох вікових групах – 2 тайми по 25 хвилин.

Команди, які займуть місця з першого по третє/четверте, отримають медалі відповідного гатунку.

Переможець U14 стане володарем Jevcsak Oil Kupat.

Переможець U15 отримає Кубок Apollo Tyres.

Будуть також визначені кращі гравці турніру, які отримають пам’ятні призи.

Бажаємо нашим юним футболістам успішних виступів на міжнародному рівні!  

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 5 - 0 9
2 Поділля 2 2 0 0 7 - 1 6
3 Нива (Теребовля) 4 2 0 2 8 - 5 6
4 Нива (Вінниця) 3 1 1 1 6 - 5 4
5 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
6 Случ К 2 1 0 1 5 - 4 3
7 Поділля U19 3 1 0 2 2 - 5 3
8 Случ С 3 0 0 3 0 - 9 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0