Змагання з футзалу пройдуть з 9 до 17 лютого 2019 в спортивному залі "Дружба" м. Волочиськ.
Це буде 26-й за ліком щорічний традиційний турнір з футзалу. Він присв'ячений пам'яті відомого тренера з футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, арбітра національної категорії з гандболу, директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ "Мотор Січ" м. Волочиськ (1976-2016 рр.) Тараса Семеновича Осадчука.
У турнірі приймуть участь 14 команд. Вони розділені на чотири групи.
ГРУПА «А»: «ОБОЛОНЬ» (Підволочиськ), «ХМЕЛИСЬКА», «ПОЛЯНИ», «НВК» (НВК №6, Волочиськ)
ГРУПА «Б»: «ПІДПРИЄМЦІ» (Волочиськ), «ТАРНОРУДА», «ЗМІНА» (ДЮСШ Волочиськ), «ВІЙТІВЦІ»
ГРУПА «В»: «СТАРОМІЩИНА», «ЦЕНТР» (Волочиськ), «БОГДАНІВКА»
ГРУПА «Г»: «ПЯТАЧОК» (Волочиськ), «КОРИСТОВА», «ДОРОФІЇВКА»
Спершу пройдуть змагання в групах, а на другому етапі по дві кращі команди з чотирьох груп визначать чвертьфінальні групи, які визначать півфіналістів.
ЗАСНОВНИК ТУРНІРУ: колектив фізкультури ВМЗ АТ “МОТОР СІЧ”
ОРГАНІЗАТОРИ: ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА, ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ
ЗМАГАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ:
ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, Благодійного фонду «МИ ПОРУЧ», Групи компаній «VITAGRO»,
ТОВ «АГРОБІЗНЕС», ВМЗ АТ «МОТОР СІЧ», ВОЛОЧИСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ «НОВА ПОШТА»,
АВТОМИЙКИ ВОЛОЧИСЬК - 1
МИНУЛОГО РОКУ ПЕРЕМОГУ ОТРИМАВ ЦЕНТР (Волочиськ)
Запрошуємо земляків та гостей Волочиська переглянути цікавий футзальний турнір у спортзалі "Дружба".
Початок змагань: 9 лютого - о 15.00.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |