Перші матчі Агробізнеса у міжсезоння: бойова нічия у Львові та впевнена перемога у Підволочиську

Перший тиждень тренувань закінчився двома поєдинками.

1.07.2018. Карпати (Львів) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1

Контрольний матч. Львів, стадіон "Україна"

Карпати: 1 тайм: Кучинський, Федецький, Бородай, Гуцуляк, Мірошніченко, Вербний, Ді Франко, Кльоц, Варгас, Мякушко, Швед.
2 тайм: Лабай, Чачуа, Санчес, Сандохадзе, Лебеденко, Ременюк, Харжевський, Толочко, Ковтун та Акулінін.

Агробізнес: 1 тайм: Одольський, Полторацький, Курило, Слотюк, Юхимович, Думанюк, Гагун, Скакун, Шевчук, Груша, Семенець.
2 тайм: Чернобай, Темнюк, Микола Когут, 2 гравці на перегляді

Голи: Скакун (30), Мякушко (48)

У першому контрольному матчі міжсезоння Агробізнес зіграв з командою дивізіоном вище. Було певне переживання перед матчем з міцними Карпатами, наскільки можуть протистояти команді УПЛ вчорашні друголігівці та недавні аматори.

Однак перший тайм матчу пройшов у досить рівній боротьбі, в якій обидві команди "шукали щастя" біля чужих воріт, створюючи непогані атаки на ворота суперника, незважаючи на дощ, який на початку матчу був доволі сильним.

Агробізнес відряджав уперед досить великі сили – як завжди попереду при стандартах діяв Курило, Слотюка теж побачили в ході атак.

Порадував грою і Богдан Семенець, який був активним попереду, намагаючись подолати оборонні редути суперника на чолі з досвідченим Артемом Федецьким.

Карпати все ж володіли незначною територіальною перевагою, втілити яку в результат їм не вдалося за рахунок злагоджених дій наших оборонців.

Найнебезпечнішим моментом у львів’ян у першому таймі був потужний удар Федецького, який прийшовся у хрестовину.

А господарі у першому таймі все ж вийняли м’яч зі своїх воріт. Після чудового удару Скакуна Кучинський не дістав м’яча, посланого в дальній кут.

Карпати у другому таймі активізувалися і забили швидкий гол. Відзначився Мякушко.

Надалі господарі більше атакували, перемістивши гру поближче до воріт Чернобая, однак оборона Агробізнеса так і не затріщала до кінця поєдинку.

Щоправда, принаймні в двох випадках Карпати мали забивати, та гостей в одному випадку врятувала перекладина, а в іншому підстрахував Курило, який вибив м’яча, що йшов у незахищені ворота.

Головний тренер Карпат Олег Бойчишин:

– Це був корисний спаринг для нас. Агробізнес – це команда з організованою обороною. Вони грають з розрахунком на швидкі контратаки. Ми хотіли саме таких спарингів, щоб суперник діяв у такому стилі. Протидія контратакам у минулому сезоні не була нашою сильною стороною. Тому, на мій погляд, для нас це був корисний спаринг. Загалом я задоволений рухом футболістів, вони непогано себе зарекомендували. Разом з тим, у нас є проблеми – багато технічного браку у звичайних ситуаціях. Однак це властиво для цього етапу. Хлопці перебувають під навантаженнями. Брак у простих ситуаціях примушував нас робити зайву роботу. Нам є над чим працювати. Дуже задоволений сьогоднішнім спарингом.

Головний тренер Агробізнеса Андрій Донець:

- Від гри досить позитивні емоції. Треба розуміти, що ми зіграли унічию з командою Прем’єр-ліги. Так, можливо перевага десь була на їхньому боці, особливо в другому таймі, але ми лише тиждень тренуємося і хлопці під досить великим навантаженням.

Звісно, відпустка в нас була доволі коротка, можливо не вдалося відпочити після важкого сезону так, як хотілося б. Але всі взялися до роботи. Працюємо в двохразовому режимі з достатніми навантаженнями. Під гру з Карпатами ми гравців не підводили. Очікували, що в другому таймі нам буде важко. Так і сталося – хлопці у другій половині трохи «підсіли». Тим більше, що ми не грали по тайму, як іноді буває в спарингах. Крім цього, в нас ще завтра є гра з Поділлям, в якому зіграють інші футболісти, що були менше задіяні в сьогоднішньому матчі і деякі з них теж завтра зіграють по два тайми.

2.07.2018. Агробізнес – Поділля – 3:0

Контрольний матч. Підволочиськ, стадіон "Колос"

Агробізнес: 1 тайм: Чернобай, Шум, Дубчак, Атласюк, Микола Когут, Груша, Юрчак, Темнюк, 3 гравці на перегляді. 2 тайм: на полі з’явились Одольський (Чиж), Іван Когут, решту – гравці на перегляді та з молодіжного складу Агробізнеса.

Голи: гравець на перегляді (15), Юрчак (23), Темнюк (39)

Як і очікувалося, Андрій Донець провів значну ротацію у складі, залишивши відпочивати гравців, що відіграли вдосталь ігрового часу у вчорашньому матчі з Карпатами.

Всі голи були забиті у першого таймі, коли в складі Агробізнеса були діючі гравці команди та троє футболістів на перегляді.

Порадував вихід на поле в стартовому складі після довгої перерви Сергія Атласюка.

Протягом усього першого тайму перевага була в Агробізнеса, яка втілилася в забиті голи.

На 14-й хвилині чудовий прохід Миколи Когута та результативний навіс, після якого гравцю на перегляді нічого не залишалося, як добити м’яча з близької відстані.

Згодом з середньої відстані влучно пробив Олександр Юрчак.

Потроїв рахунок Микола Темнюк невідпорним ударом здалеку.

По ходу другого тайму пройшла значна кількість замін, на поле у складі господарів вийшла велика кількість гравців молодіжного складу Агробізнеса. Гра вирівнялася та територіально змістилася до воріт Сергія Чижа, однак суттєвих моментів біля воріт Агробізнеса хмельничани так і не створили.

У матчах 1 та 2 липня через незначні ушкодження не зіграли Тарас Пліс та Андрій Кухарук.

Два матчі за два дні завершили перший тиждень підготовки Агробізнеса до нового сезону. Цього разу футболісти не отримали вихідний, а продовжать тренування 3-4 липня. 5-го - наступний контрольний матч у Винниках проти польської Сандеції. Це буде перший міжнародний поєдинок волочищан в Україні.