Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • khmg_tablo5.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Стала відомою дата заявки ФК Агробізнес

Команда з Волочиська подасть список заявлених у Першу лігу футболістів на новий сезон.

Дата подачі заявки ФК Агробізнес - середа, 11 липня 2018.

Для усіх команд Першої ліги графік подачі заявок такий:

9 липня - Прикарпаття, Нафтовик-Укрнафта або Кремінь.

10 липня - Металіст 1925, Дніпро-1.

11 липня - Агробізнес, Оболонь Бровар.

12 липня - Волинь, Балкани.

13 липня - Суми, Геліос*.

16 липня - Рух, Миколаїв/Миколаїв-2.

17 липня - Авангард, Гірник-Спорт.

18 липня - Колос, Інгулець.

19 липня - Сталь*, Зірка.

*Клуби, які можуть змінити назву команди

6 липня 2018 відбудеться Рада Ліг, на порядок денний якої будуть винесені питання про перейменування команд (Сталь може отримати назву Фенікс (Буча) - а Геліос змінити назву на Кобра. Також повинно бути вирішено, хто займе 18-е вакантне місце в Першій лізі - Нафтовик-Укранафта чи Кремінь.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 5 - 0 9
2 Поділля 2 2 0 0 7 - 1 6
3 Нива (Теребовля) 4 2 0 2 8 - 5 6
4 Нива (Вінниця) 3 1 1 1 6 - 5 4
5 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
6 Случ К 2 1 0 1 5 - 4 3
7 Поділля U19 3 1 0 2 2 - 5 3
8 Случ С 3 0 0 3 0 - 9 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0