СУМИ

Перший міжнародний та старі знайомі

Минулого тижня відбулось два спаринги Агробізнеса.

5 липня у Винниках відбувся перший міжнародний в Україні матч Агробізнеса.

Суперником був польський клуб Сандеція Нови Сонч, що минулого сезону грав у найвищому польському дивізіоні, але покинув його по результатах чемпіонату країни. Цьогоріч від проводить збір в українських Винниках, готуючись до старту в Першій лізі Польщі.

Винники теж вже знайомі Агробізнесу. У попереднє міжсезоння в лютому 2018 волочищани тут провели контрольний поєдинок з соснівським Гірником. Щоправда у мороз та на штучному майданчику. Наша команда тоді впевнено перемогла з рахунком 5:1.

Сандеція Нови Сонч (Польща) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:0

5 липня 2018. Контрольний матч. Винники. Стадіон ім. Б. Маркевича
Голи: Шуфрин (35), Габрік (55)
Агробізнес: Одольський, Полторацький, Курило, Слотюк, Гагун, Думанюк, Юхимович (Темнюк, 60), Шевчук, Груша, Скакун (Когут М., 62), Семенець (Юрчак, 75).

З перших хвилин на полі розгорнулося напружене протистояння. Було багато жорсткої боротьби навіть на межі з грубістю. У наших суперників, які у минулому сезоні пограли у найвищому польському дивізіоні, відчувався високий рівень організації гри, тож було нашим футболістам нелегко. Але на то й спаринг, щоб випробувати себе на фоні сильної команди.

На 26-й хвилині Агробізнес отримав право на пробиття пенальті, однак воротар поляків Марек Козіол зумів вгадати напрямок удару нашого форварда і перевів м'яча на кутовий.

Після його подачі Курило мав забивати, але мабуть не очікував посланого низом м'яча у воротарському майданчику і удар не вийшов.

Відповідь Сандеції хвилин через десять була результативною. Після кутового Курило не зіграв щільно проти Шуфрина, який наніс влучний удар головою.

У другому таймі Агробізнес заволодів територіальною перевагою, намагаючись зрівняти рахунок, однак знову пропустив. В одній з контратак Сандеції Габрік обіграв захисника та воротаря, що кинувся на підмогу, й направив м'яча у порожні ворота.

Решту часу Агробізнес провів переважно в атаках, однак оборонці Сандеції грали надійно і реальних нагод забивати в Агробізнеса практично не було.

Сьогодні було призначено чимало стандартів, особливо в першому таймі, однак волочищани не використали іх. Пробивали різні гравці, однак ніяк не йшов сьогодні цей компонент в українців.

Поділля (Хмельницький) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:1

Фото Віктора Зарванського

6 липня 2018. Контрольний матч. Гречани. Стадіон "Локомотив"
Гол: Юрчак
Агробізнес: в стартовому складі з'явились гравці команди Чернобай, Шум, Дубчак, Микола Когут, Темнюк, Юрчак. У другому таймі на заміну вийшов Атласюк. Решту - гравці молодіжного складу та потенційні новачки.

Вдруге за останній тиждень на футбольне поле вийшли добре знайомі суперники, дві професіональні команди з Хмельниччини. Тренери Агробізнеса перш за все дали пограти молодим гравцям та потенційним новачкам. У матчі прийняли участь лише сім гравців з першої команди, які менше за інших грали учора.

Цього разу на полі була доволі рівна боротьба, що закономірно. Склад нашого суперника був менш експериментальним, аніж у попередньому матчі  цих команд, а у Агробізнеса - навпаки. Єдиний гол забив у першому таймі Юрчак.

Хочеться також відзначити впевнену гру Сергія Атласюка, який після довгої перерви, викликаної серйозною травмою, поступово набирає кондиції і відновлює свій статус одного з лідерів ланки оборони.

7 липня у команди був вихідний, а 8 липня підготовка до сезону продовжилася. Черговим суперником Агробізнеса у контрольному матчі буде представник Прем'єр-ліги ФК Львів. Матч відбудеться 12 липня у Львові на стадіоні СКІФ.