Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Кристал (Херсон) - Агробізнес (Волочиськ)

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧУ

Кристал (Херсон) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:1 (пен. 4:2)

Кубок України 2018/19. Другий попередній етап
22 серпня 2018. 17.00. Херсон, стадіон "Кристал". Температура +30. Глядачів 800. Поле – 5.

Арбітр - Дорош В.В. (Київ), асистенти арбітра - Юхименко М.В. (Луцьк), Вашкевич Ю.В. (Чернігів), четвертий арбітр - Єрємєєв Є.О. (Миколаїв), спостерігач арбітражу - Даниленко М.В. (Бердянськ).

Кристал: Крюков, Карась, Жовтюк, Малиш, Лаптєв, Меженський (Михайленко, 100), Кучер, Чаус (Брижчук, 61), Барладим, Горбовський (Цой, 46), Гливий (Михайлов, 81). Запасні: Бурла, Ігнатьєв, Остроконь.
Головний тренер: Олександр Овчинніков

Агробізнес: Чернобай, Дубчак, Полторацький, Курило, Гагун, Кухарук, Думанюк (Юхимович, 95), Когут Іван (Когут Микола, 82), Груша (Темнюк, 63), Юрчак, Семенець (Скакун, 61). Запасні: Одольський, Чиж, Атласюк, Бойчук, Слотюк, Пліс.
Головний тренер: Андрій Донець

Попередження: Горбовський 42, Лаптєв 83 — Полторацький 19, Дубчак 72, Темнюк 83.

Голи:  Груша 37, Жовтюк 89

Післяматчеві пенальті: 0:0 Темнюк  - (воротар), 1:0 Цой, 1:1 Курило, 2:1 Карась 2:1 Юрчак -(воротар), 3:1 Кучер, 3:2 Скакун, 4:2 Лаптєв

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7