Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 1711.jpg
24 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Кубок України без нас

31 серпня відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубка України.

Згідно жеребкування визначено такі пари третього попереднього етапу (1/16 фіналу):

Нива (Вінниця) — Гірник (Кривий Ріг)

Калуш (Калуш) — Металіст 1925 (Харків)

Металург (Запоріжжя) /Дніпро-1 (Дніпро) — Волинь (Луцьк)

Зірка (Кропивницький) — Олімпік (Донецьк)

Суми (Суми) — Карпати (Львів)

Чорноморець (Одеса) — Олександрія (Олександрія)

Черкащина-Академія (Білозір’я) — Арсенал-Київ (Київ)

Мир (Горностаївка) — Інгулець (Петрове)

Минай (Ужгород) — Миколаїв (Миколаїв)

Кристал (Херсон) — Десна (Чернігів)

На цьому етапі до представників ПФЛ, переможців попередніх етапів приєднається шість учасників Прем'єр-ліги. Базова дата матчів - 26 вересня.

Нагадаємо, що Агробізнес у попередній стадії розиграшу нещодавно поступився у Херсоні Кристалу в серії післяматчевих пенальті.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

24 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7