Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Агробізнес "взяв" Фортецю

Волочиські ветерани подолали команду з Кам'янець-Подільська і зміцнили лідерство.

На стадіоні "Юність відбувся черговий матч чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів.

8 вересня. Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам'янець-Подільський) - 2:0
Голи: Богородиченко, Сухорук

Рахунок відкрив у першому таймі Сергій Богородіченко з передачі Олега Собуцького. У другому таймі господарі закріпили перевагу. Забитий м'яч на рахунку Миколи Сухорука.

Агробізнес закріпив лідерство, однак свій календарний матч сьогодні проводить красилівський Случ, який у разі перемоги збереже відставання від лідера на три очки.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Агробізнес (Волочиськ)

11

10

1

0

32 - 3

31

2

Случ (Красилів)

10

8

1

1

27 - 6

25

3

Конфермат (Хмельницький)

11

7

2

2

25 - 10

23

4

Фортеця (Камянець-Подільський)

9

2

3

4

9 - 14

9

5    Агробізнес (Н.Ушиця) 11 2 2 7 10-26 8
6

   Іскра (Теофіполь)

9 2 1 6 8 - 89 7

7

Темп (Шепетівка)

9

1

2

6

8 - 21

5

8

Случ (Старокостянтинів)

10

1

2

7

9 - 27

5

Наступний матч Агробізнес проведе через тиждень, 8 або 9 вересня, у Волочиську проти Фортеці із Кам’янець-Подільська. 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7