Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

28 березня 2019, 18.00

Дніпро
стадіон "Дніпро арена"

Чемпіонат України
Перша ліга
20 тур

ДНІПРО-1
(Дніпро)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Агробізнес 35+ готується до фіналу

13 вересня в Бучі стартує фінальний етап чемпіонату України серед ветеранів 35+. 

Як ми вже писали, у змаганнях, які триватимуть два дні, приймуть участь чотири команди. Ось склад учасників і календар:

УЧАСНИКИ: Десна (Чернігів), Ветеран (Кривий Ріг), Ветеран-Лучеськ (Волинська обл.), Агробізнес (Волочиськ)

КАЛЕНДАР

13 вересня
16.00. Десна (Чернігів) - Агробізнес (Волочиськ)
18.00. Ветеран-Лучеськ (Волинська обл.) - Ветеран (Кривий Ріг)

14 вересня
17.00. Матч за 3-є місце.
18.15. Фінал

Став відомим попередній склад Агробізнеса 35+:

Воротарі - Андрій Петричук, Віталій Рева, Святослав Сирота

Захисники - Ігор Глушок, Михайло Забитівський, Володимир Єзерський, Віктор Кучерас, Анатолій С. Мельник, Андрій Оксимець, Сергій Сяньков, Богдан Шершун

Півзахисники - Ігор Бадло, Сергій Богородіченко, Автанділ Гвіанідзе, Микола Голуб, Богдан Іванців, Віктор Каращенко, Володимир Косовський, Матвій Ніколайчук, Микола Сухорук, Едуард Цихмейструк

Нападники - Олександр Бєлік, Ігор Мігалатюк, Сергій Нагорняк, Олег Собуцький

Тренер - Анатолій Чубатюк

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

20 тур

27 березня
Інгулець - Рух
Суми - Волинь
Авангард - Колос
Балкани - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Металіст 1925

28 березня

Дніпро-1 - Агробізнес

 

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 18 15 1 2 47 - 10 46
2 Металіст 1925 18 12 2 4 27 - 9 38
3 Колос 17 9 8 0 30 - 8 35
4 Авангард 18 9 5 4 33 - 17 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Волинь 18 11 3 4 31 - 20 30
7 Інгулець 18 8 3 7 20 - 23 27
8 Балкани 17 5 5 7 17 - 22 20
9 Миколаїв 16 5 4 7 14 - 18 19
10 Прикарпаття 18 5 2 11 22 - 23 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Рух 17 3 5 9 13 - 27 14
13 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0