Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 1711.jpg
17 листопада 2018, 17.00
Луцьк
стадіон "Авангард"
Чемпіонат України
Перша ліга
18 тур

ВОЛИНЬ
(Луцьк)
0

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
0

20 жовтня 2018. Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Агробізнес (Волочиськ)

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧУ

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:1

Чемпіонат України 2018/19. Перша ліга. 14 тур
20 жовтня 2018. 15.00. Горішні Плавні, спорткомплекс "Юність". Температура +19. Глядачів 300. Поле - 5

Арбітр - Геннадій Серпутько (Одеса)
Асистенти арбітра - Роман Прощенко (Дніпро), Тарас Чопілко (Київська обл.), четвертий - Олег Буяшов (Дніпро)
Спостерігач арбітражу - Анатолій Жосан (Херсон)

Гірник-Спорт: Данкович, Боровський, Батюшин, Кравчук, Гончар, Єфремов, Ямполь (Корольков 68), Кіча (Сидоренко 88), Лозовий, Сікорський (Фаюк 68), Шевчук Андрій (Бафталовський 75). Запасні: Баштаненко, , Аксьонов, , Білоус, Власюк, Жениленко, Ходаковський. 
Головний тренер: Сергій Пучков

Агробізнес: Чернобай, Гагун, Полторацький, Курило, Бойчук, Думанюк, Кухарук, Черненко, Зарічнюк (Юхимович 45), Скакун (Шевчук Сергій 90), Семенець (Груша 78). Запасні: Одольський, Слотюк, Цибульник, Пліс, Дубчак, Шум, Атласюк.
Головний тренер: Андрій Донець

Попередження: Бойчук 9, Сікорський 13, Кухарук 23, Полторацький 30, Полторацький 42, Батюшин 74, Кіча 79

Вилучення: Полторацький 42 - друга жовта картка

Голи: 0-1 Семенець 34, 1-1 Сікорський 43 пен.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

18 тур

18 тур
17 листопада
Суми - Металіст 1925 - 1:3
Дніпро-1 - Зірка - 4:0
Авангард - Прикарпаття - 3:1
Волинь - Агробізнес - 0:0
18 листопада
Інгулець - Колос - 0:1
Оболонь Бровар - Гірник-Спорт - 1:0

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7