Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
24 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

10 листопада 2018. Агробізнес (Волочиськ) - Авангард (Краматорськ) - 0:1

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧУ

Агробізнес (Волочиськ) - Авангард (Краматорськ)

Чемпіонат України 2018/19. Перша ліга. 17 тур
10 листопада  2018. 13.00. Волочиськ, стадіон "Юність". Глядачів 1500. Температура +11.

Арбітр - Денис Резніков (Кам’янське)
Асистенти арбітра - Андрій Шевчук (Рівне), Андрій Приймачук (Рівне), четвертий - Олег Когут (Тернопіль)
Спостерігач арбітражу - Володимир Александренко (Вінниця)

Агробізнес: Чернобай, Гагун, Бойчук, Курило, Слотюк, Цибульник, Кухарук (Пліс 85), Черненко, Груша, Скакун (Зарічнюк 65), Семенець. Запасні: Одольський, Дубчак, Шум, Полторацький, Когут М., Когут І., Шевчук, Атласюк, Чиж.
Головний тренер: Андрій Донець

Авангард: Денчук, Воробей, Мірошник, Счастливцев, Ємець, Лобов (Шершень 84), Полюлях (Сеницький 62), Моісеєнко (Собко 70), Матяж, Демченко (Скоблов 59), Кірієнко (Нечипоренко 76). Запасні: Солдатенко, Сухаров.
Головний тренер: Олександр Косевич

Попередження: Скакун 53, Черненко 85 - Демченко 38, Лобов 57, Скоблов 69

Видалення: Цибульник 38

Гол: Собко 76

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

24 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7