СУМИ

Передсвятковий збір Агробізнеса

28 грудня 2018 команда вдруге за місяць зібралася у Волочиську.

Цього разу погода не сприяла тому, щоб пограти у футбол на свіжому повітрі, тож запланований спаринг перенесли у спортзал.

Перед початком матчу привітали Арсена Слотюка з Днем народження. А далі відбувся футзальний матч "Помаранчеві" проти "Зелених", в якому прийняли участь діючі гравці Агробізнеса, екс-гравці команди, а також представники підволочиського "Збруч-Агробізнес".

Тренери розділили польових гравців на чотири четвірки. У матчі прийняли участь три воротарі.

Пліс, Думанюк, Груша, Кухарук;
Темнюк, Дубчак, Полторацький, Когут Іван.

Були присутні, але не приймали участі у поєдинку: Бойчук, Курило, Юхимович.

Матч тривав 60 хвилин та був поділений на п'ятихвилинки, в яких почергово змінювались четвірки.

Відкрив рахунок іменинник Арсен Слотюк. У другій п'ятихвилинці Сергій Шум та Микола Когут довели рахунок до 3:0 на користь помаранчевих. В подальшому гра вирівнялась, а за рахунку 5:5 вже зелені вийшли вперед. Вони не збавляли обертів і святкували у підсумку перемогу з рахунком 9:6. Цікаво, що на останніх хвилинах, намагаючись врятувати матч, помаранчеві замінили воротаря на п'ятого польового гравця Арсена Слотюка, який виконував воротарські функції, а при нагоді намагалися атакувати у більшості, та врятувати матч їм так і не вдалося.

Як завжди, двосторонння гра у Агробізнеса пройшла з азартом та в напруженому протистоянні.

Найбільше голів сьогодні забили Дубчак (4), Шум (3), Слотюк (2). Цікаво, що вся трійка бомбардирів - номінальні захисники. З воротарів Сергій Чернобай відіграв увесь матч, Іван Коцій та Віталій Марків приблизно по 30 хвилин.

На фото: атакує кращий бомбардир матчу Андрій Дубчак

Головний тренер Андрій Донець із задоволенням відзначив: незважаючи на те, що гравці вже місяць не тренувалися, вони знаходяться у хорошій формі.

Після матчу був передноворічний фуршет, на якому крім гравців та тренерів у повному складі було присутнє керівництво клубу та адміністрація, які привітали колектив ФК Агробізнес з наступаючими святами та побажали успіхів у наступному році.

Після січневих свят гравці працюватимуть по індивідуальній програмі, а 25 січня команда збереться у Волочиську і розпочне планомірну підготовку до весняної частини сезону.