Меморіал Макарова-2019. День четвертий: Юхимович та Когут забили молдаванам

У четвертому турі студентська збірна України перемогла кишинівський Флорешти з рахунком 3:0.

Матч відбувся в Конча-Заспі 20 cічня на відкритому футбольному майданчику УТБ "Динамо". У стартовому складі вийшли три гравці Агробізнеса - Артур Думанюк, Микола Когут та Дмитро Юхимович.

Українські студенти захопили перевагу з перших хвилин матчу. Андрію Різнику, автору двох голів у попередньому матчі дали відпочити (він зіграв у другому таймі невеличкий відрізок). Натомість в групі атаці вийшла певна ротація.

Микола Когут займав лівий край атакуючої ланки. Саме по лівому фланзі пройшло більшість атак студентів у першому таймі, однак реалізувати їх не вдалося.

В одному з епізодів здалося, що м'яч після удару Миколи Когута побував за лінією воріт. Воротар молдаван вже ніби вибивав м'яч із сітки, однак арбітри взяття воріт не вгледіли.

Зрештою, гол назрівав. На 20-й хвилині був призначений пенальті у ворота Флорешти і Дмитро Юхимович холоднокровно реалізував його, пробивши чітко в кут.

А ще через п'ять хвилин Микола Когут опинився без опіки перед воротами молдаван, мав час зорієнтуватися і влучно пробити - 2:0.

У кінці першого тайму Михайло Стороженко збільшив рахунок.

Гра нашої трійки в першому таймі справила хороше враження. Зокрема, Артур Думанюк непогано диригував діями партнерів у глибині поля та організовував атаки. Він двічі пробивав здалеку, але м'яч пролітав над перекладиною. Також після одного з ударів Миколи Когута м'яч зрикошетив у перекладину.

У центрі захисту надійно зіграв Дмитро Юхимович, про що крім усього свідчить нуль у графі пропущених.

Думанюк, Когут М. та Юхимович відіграли перший тайм і в другому не виходили. До речі, Думанюк і Юхимович відіграли у попередньому матчі минулого дня з Колосом U19 по 90 хвилин.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Студенти чимало атакували, але їм відверто не щастило. Іван Когут вийшов на заміну на 70-й хвилині. Постійно брав участь в атакувальних діях з правого краю, однак рахунок залишився незмінним - 3:0.

Ця перемога вивела студентську збірну на друге місце в групі А. Перемога чи нічия у п'ятому турі над чемпіонами Київщини Авангардом виведе ВФАС у півфінал. Адже Колос U19 чи Діназ втратять очки у матчі між собою. Матчі відбудуться післязавтра, 22 січня.

Група «А». 20 січня. 4 тур

ДІНАЗ (Вишгород) — АВАНГАРД (Бзів) — 2:2
ВФАС — ФЛОРЕШТИ (Кишинів, Молдова) — 3:0 (Голи: Юхимович 20 пен, Когут Микола 25, Стороженко 38)

5 тур. 22 січня

КОЛОС U19 (Ковалівка) — ДІНАЗ (Вишгород)
ВАФП — ФЛОРЕШТИ (Кишинів, Молдова)
ВФАС — АВАНГАРД (Бзів)

У групі В команда Олександра Алієва та Юрія Максимова Штурм (Київ) гарантувала собі місце у півфіналі. Другий півфіналіст групи буде визначений в очному поєдинку Локомотива і Рубікона.