Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • khmg_tablo5.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Затверджено зміни до календаря  Першої ліги

8 лютого в Будинку футболу відбулася Рада Ліг ПФЛ.

Одним з питань порядку денного було внесення змін у календар Першої та Другої ліг в зв'язку з виборами.

Раніше до ФФУ звернулись з Національної поліції та попросили перенести футбольні матчі, заплановані у день виборів, день можливого другого етапу виборів та дотичних до цих дат днів.

Ми писали по запропонований раніше ПФЛ проект переносів турів.

Делегати команд ПФЛ проголосували за цю пропозицію.

Таким чином, стартовий 19-й тур у Першій лізі перенесений з 24 на 23 березня, 20-й тур - з 31 на 27 березня, а, у разі призначення другого туру виборів 23-й тур - з 17 на 18 квітня, а 24-й - з 21 квітня на 15 травня. Вказано базові дати матчів.

У весняній частині чемпіонату з'явилось чимало турів, коли господарі матчів не зможуть скористатися своїм правом згідно регламенту про перенос матчів на плюс-мінус один день від базового, через щільність календаря.

 

 

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 5 - 0 9
2 Поділля 2 2 0 0 7 - 1 6
3 Нива (Теребовля) 4 2 0 2 8 - 5 6
4 Нива (Вінниця) 3 1 1 1 6 - 5 4
5 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
6 Случ К 2 1 0 1 5 - 4 3
7 Поділля U19 3 1 0 2 2 - 5 3
8 Случ С 3 0 0 3 0 - 9 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0