Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 19 травня 2019
17.00
Волочиськ, стадіон "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
29 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ГІРНИК-СПОРТ
(Горішні
Плавні)

Визначились чвертьфінальні групи в Кубку міста

12 лютого 2019 закінчились групові змагання у турнірі з футзалу пам'яті Тараса Осадчука.

По результатах змагань, що відбувались 9-12 лютого турнірні таблиці груп набули такого вигляду: 

М ГРУПА А І В Н П М О
1 Оболонь 3 3 0 0 26-3 9
2 НВК 3 2 0 1 13-12 6
3 Поляни 3 1 0 2 7-6 3
4 Хмелиська 3 0 0 3 4-24 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1 Тарноруда 2 2 0 0 19-4 6
2 Підприємці 2 1 0 1 8-10 3
3 Зміна 2 0 0 2 5-18 0
М ГРУПА В І В Н П М О
1 Центр
3 2 0 1 20-5 6
2 Богданівка 3 2 0 1 16-11 6
3 Староміщина 3 2 0 1 10-11 6
4 Війтівці 3 0 0 3 3-21 0
М ГРУПА Г І В Н П М О
1 П’ятачок 2 2 0 0 13-4 6
2 Користова 2 1 0 1 10-11 3
3 Дорофіївка 2 0 0 2 5-13 0

12 лютого відбулось жеребкування, було сформовано чвертьфінальні групи, в кожній з яких визначаться дві команди, що зіграють у півфіналах.

 

Група А

ОБОЛОНЬ

ПЯТАЧОК

БОГДАНІВКА

ПІДПРИЄМЦІ

 

Група Б

ЦЕНТР

ТАРНОРУДА

НВК

КОРИСТОВА

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

13 лютого 2019 (середа)

17:00 – Оболонь – Підприємці

18:00 – Центр – Користова

19:00 – Тарноруда – НВК

20:00 – Пятачок – Богданівка

 

14 лютого 2019 (четвер)

17:00 – ПідприємціБогданівка

18:00Оболонь Пятачок

19:00 КористоваНВК

20:00Центр Тарноруда

 

15 лютого 2019 (п'ятниця)

17:00 – Пятачок Підприємці

18:00БогданівкаОболонь

19:00 – Тарноруда Користова

20:00НВКЦентр

Звертаємо Вашу увагу, що час початку матчів у чвертьфінальних групах змінено відносно заявленого раніше. 

Докладніше про результати турніру та хід змагань можна дізнатися ТУТ

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

    ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 травня
Металіст 1925 - Інгулець
Металіст 1925 - Зірка
Агробізнес - Гірник-Спорт
Волинь - Рух
Суми - Миколаїв
Оболонь Бровар - Прикарпаття
Балкани - Авангард
Дніпро-1 - Колос
23 травня
Інгулець - Агробізнес
25 травня
Зірка - Агробізнес
Миколаїв - Дніпро-1
Колос - Оболонь Бровар
Рух - Суми
Гірник-Спорт - Волинь
Авангард - Металіст 1925
26 травня
Інгулець - Балкани

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 26 19 4 3 67-20 61
2  Колос 26 14 9 3 41-13 51
3  Волинь 26 17 5 4 54-29 50
4  Металіст 1925 25 14 5 6 34-18 47
5  Оболонь Бровар 26 12 8 6 30-23 44
6  Авангард 26 12 6 8 41-25 42
7  Інгулець 25 11 6 8 34-31 39
8  Балкани 26 10 7 9 27-29 37
9  Прикарпаття 27 10 4 13 39-36 34
10  Миколаїв 26 9 7 10 26-30 34
11  Рух 26 7 9 10 24-33 30
12  Гірник-Спорт 26 5 10 11 24-43 25
13  Суми 26 3 7 16 20-73 16
14  Агробізнес 25 2 8 15 17-36 14
15  Зірка 26 1 1 24 10-49 4

Офіційна сторінка у Facebook