Агробізнес (Волочиськ) - Балкани (Зоря) - 0:2

Огляд матчу.

У Агробізнеса матч пропускав дискваліфікований ключовий гравець оборони Ігор Курило. Все ще не відновився від травми Павло Федосов, не залікував пошкодження Назар Шевченко...

У першому таймі Агробізнес володів територіальною перевагою, однак створив небагато моментів, які можна було втілити у гол. Здалеку невлучно пробив Чепурненко, Семенець не зміг обробити м’яча у гольовій позиції. І ще в кінці тайму після гострого проходу Миколи Когута його передачу не встиг замкнути Віталій Груша.

Власне це і все, чим Агробізнес міг скористатись у першій половині матчу.

У стартовому складі вийшли брати Когути, які хоч і раз­по­раз перегравали на флангах своїх візаві, захисників, однак на завершальній стадії атак господарям нічого не вдавалося. У карному майданчику Балкан Семенцю та Груші було досить складно протистояти рослим та мобільним оборонцям. Було мало ударів, була практично програна гра в повітрі.

У Балкан теж з гостротою було негусто. Всі гострі моменти гостей припали на одну-­дві хвилини під кінець першого тайму. Спершу точно і небезпечно пробив Паламар – Одольський відвів загрозу. Балкани продовжили атаку з кутового, Опря послав м’яч головою з кута воротарського у дальній нижній кут – Одольський  зачепив м’яча і він пройшов поруч зі стійкою.

Наступний кутовий став фатальним. На ближній стійці Чернишов був першим на м’ячі, перевів його далі, а там залишився неприкритим Юречко, який влучним ударом відкрив рахунок.

У другому таймі очікували активізації господарів. Добре в пам’яті засів попередній матч з Оболонню Бровар, в якому Агробізнес показав бойовий футбол, граючи у меншості. Однак цього разу в команди не було такого натхнення, як тижнем раніше.

А Балкани збільшили рахунок з пенальті. Його арбітр призначив після того, як при виході на м’яч Костянтин Одольський зачепив суперника.

У Агробізнеса після 0:2 було кілька нагод забити – м’яч потрапив у стійку після удару головою від Бойчука.

Точно пробивали Груша, Чепурненко та Думанюк, однак на місці був воротар гостей Олексій Паламарчук.

Відомо, що Балкани сповідують руйнівний стиль футболу, перш за все не даючи грати супернику. Така їхня тактика сьогодні спрацювала. А Агробізнес не показав гри, яка б мала принести такий бажаний позитивний результат.

Більше світлин з матчу Агробізнес - Балкани можна переглянути на нашій офіційній сторінці в FACEBOOK.