Агробізнес розгромив Металург (+фото голів)

Перед матчем у Волочиську у нього чотири голи переваги.

Після 4 голів волочиської команди на виїзді лише диво може позбавити запоріжців від того, щоб не залишитися в Другій лізі «на другий рік».

Після розгромної перемоги Черкащини-Академії в Сумах інша пара вийшла на поле «Славутич-Арени» – це був запорізький Металург (2 місце Групи «Б» Другої ліги) та волочиський Агробізнес (13 місце Першої ліги). Після фіналу Кубка України, матчів єврокубків та УПЛ, одному із топових вітчизняних стадіонів випало прийняти ще й перехідник у ПФЛ.

Агробізнес (нагадаємо, до того – абсолютний чемпіон ААФУ та Другої ліги послідовно всього за два роки) після чергового підвищення в класі опинився в незвичній ролі – борця за збереження першолігової прописки. Гравці скучили за перемогами й, судячи зі всього, зі всією відповідальністю поставилися до розбору суперника. В усякому разі, уже в дебюті гості заявили про свої серйозні претензії на перемогу в двоматчевому протистоянні.

Спершу, правда, Думанюк не реалізував вихід один на один з воротарем...

... але через кілька хвилин Агробізнес повів у рахунку. Після кутового від Черненка м’яч відскочив до Курила, а вже Ігор акцентованим чітким ударом розстріляв ворота – 0:1.

Далі – більше. Один на інший, наклалися два стандарти. Після розіграшу штрафного удару в карний майданчик влетів Семенець, якого переплів, відстаючи, Петров – це вже пенальті. Ігор Курило чітким ударом з лівої в правий від воротаря кут знову переграв Варцабу – 0:2.

Господарі оперативно почали перешиковуватися – відразу дві заміни ще до перерви провів Олег Таран. Проте що вони могли допомогти, якщо м’яч не дуже в’язався у запоріжців, а захист, на 3/4 складений із номінальних півзахисників, досить безладно відбивався від простої гри суперників? За весь перший тайм у господарів було лише пару дальніх ударів і штрафний Сарапія, виконаний значно гірше, ніж він робив це по ходу регулярного чемпіонату. А от іще один кутовий з правого флангу приніс Агробізнесу третій гол. Корнер від Черненка прекрасно «продовжив» на дальню стійку Курило, якому не змогли завадити кілька суперників. А вже там Арсен Слотюк випередив Сарапія та в дотик пробив повз голкіпера з меж воротарського майданчика – 0:3.

Для Металурга, який за останніх сім домашніх матчів пропустив лише один м’яч, такий перший тайм був чимось на кшталт відра крижаної води в призабутому Ice Bucket Challenge. Перелаштувавши гру й повернувши собі м’яч, запоріжці, тим не менш, не зуміли відіграти хоча б один м’яч, що було критично важливо перед складним виїздом на Хмельниччину. Кілька дальніх ударів та комбінацій без завершення – на це наприкінці гри гості відповіли зразково розіграною швидкою атакою. Ничипоренко розрізною передачею знайшов Скакуна, чий простріл з лівого краю на дальню стійку замкнув Черненко – 0:4. До двох результативних кутових Руслан додав ще й власний гол.

Агробізнес вивіз більш ніж прийнятний результат зі «Славутич-Арени».

MAN OF THE MATCH: ІГОР КУРИЛО (АГРОБІЗНЕС)

Передовсім, відзначаємо Курила за два ранніх голи, які нокаутували господарів. Підключення цього захисника на стандарти – не новина, а його лідерські якості дозволяють бити пенальті навіть в особливо відповідальних ситуаціях. А, окрім цього, Ігор ще й зразково відіграв у захисті, виконуючи свої безпосередні функції. Згадати, як він обеззброював ще до удару швидких і технічних Зейналова, Підлепенця, Олійника. Як вигравав боротьбу та читав позиції при стандартах – такого захисника (от якраз захисника, не перебудованого гравця) у Металурга не знайшлося…