(Волочиськ)

РУХ
(Львів)

Когути вийшли у фінал чемпіонату України серед студентів

11 червня 2019 в Києві гравці ФК Агробізнес Іван та Микола Когути у складі Тернопіль-ТНПУ впевнено подолали діючого студентського чемпіона і вийшли у фінал.

Фінальну четвірку кращих студентських команд України склали дві команди з Києва, одна - з Київщини і одна - з Тернополя. Матчі фінального етапу відбуваються в Києві.

В першому півфіналі зустрілись студенти Київського Університету імені Грінченка та Національного університету державної фіскальної служби, що базується в Ірпіні. Перемогли ірпінські "податківці".

КУБГ (Київ) - НУДФСУ (Iрпiнь) - 1:2

У другому матчі на поле київського стадіону "Економіст" вийшли футболісти Тернопільського національного педуніверситету і минулорічний чемпіон студентського чемпіонату України - Київський національний торговельно-економічний університет

ТНПУ (Тернопіль) - КНТЕУ-Меркурій (Київ) - 5:1

Голи: М. Когут 29, Гатала 39, Різник 50, 76, Познанський 89 - Мандровський 17

Кияни відкрили рахунок, але ще до перерви спершу Микола Когут зрівняв рахунок, вийшовши на побачення з воротарем суперника, а згодом Ігор Гатала (Нива, Тернопіль) чудово реалізував штрафний удар.  ТНПУ на перерву пішов за переможного рахунку 2:1.

У другому таймі за ТНПУ виходили на футбольне поле футболісти Збруч-Агробізнес (Підволочиськ) Андрій Малащук, Ярослав Миронюк та Дмитро Познанський. У цій половині матчу чемпіон з Києва був розбитий вщент. "Дубль" на рахунку Андрія Різника. Відмітимо майстерну гольову передачу Івана Когута на Різника, коли той забивав четвертий м'яч. Андрій Малащук активно поборовся на останніх хвилинах і організував атаку, яка завершилася голом, який забив Дмитро Познанський. У кінці матчу чемпіони "втратили інтерес до гри" і рахунок міг стати двозначним, якби не хороша гра воротаря киян.

Огляд матчу - нижче. Микола Когут діяв під номером 19, у Івана Когута -  45, Малащука - 17, Познанського - 9.

Далі на наших хлопців чекає фінал 12 червня о 14.оо на стадіоні ім. Баннікова в Києві. Переможець їде у Мадрид на чемпіонат Європи.