ФК Агробізнес розпочав сезон із знайомства

21 червня відбулася зустріч головного тренера ФК Агробізнес Остапа Маркевича та його помічників із керівними, адміністративними підрозділами команди, тренерами та персоналом. З футболістами таке знайомство відбудеться 24 червня. Саме в понеділок наступного тижня, як було заявлено раніше, команда виходить з відпустки.

Спершу до присутніх звернувся почесний президент ФК Агробізнес Олег Собуцький. Він привітав усіх з початком нового сезону, представив нового головного тренера Остапа Мироновича Маркевича та віце-президента команди Андрія Анатолійовича Донця.  Олег Михайлович також оприлюднив завдання на наступний сезон: «Ми (керівництво клубу – прим. fcab) хотіли б, щоб в наступному сезоні команда зайняла місце не нижче шостого. Всі можливості для того, щоб закріпитися у першій шістці, у нас є. Керівництво всіляко цьому сприятиме, а все решта залежить від вас, тренерів та футболістів» - наголосив президент.

Остап Маркевич познайомився з колективом та підрозділами ФК Агробізнес.

Також були представлені новачки у тренерському штабі - старший тренер команди Олександр Іванов та тренер Сергій Янковий...

Остап Маркевич звернувся до колег. Зокрема, він відмітив, що дуже важливо в команді створити хороший мікроклімат, який може, окрім спортивної складової, стати запорукою майбутніх успіхів. «Виконати поставлене перед командою завдання є цілком реальним. Важливими є добросовісна робота і взаємодопомога на кожному робочому місці в команді. Давайте, будемо життєрадісними та позитивними в роботі, подаватимемо приклад футболістам своїм відношенням до справи і відповідно вимагатимемо від них того ж», - звернувся до колективу наставник.

Перед віце-президентом команди Андрієм Донцем стоять важливі завдання функціонування клубу у всіх його проявах. «Постараємось створити таку атмосферу в команді, щоб футболісти ні в чому не мали проблем, комфортно себе почували та думали лише про футбол», - відмітив Андрій Анатолійович.

Після загальних зборів тренерський штаб продовжив роботу в тренерському напрямку. 

Отже, тренерський штаб зразка 2019/20 у першому, поки що на неформальному (не у формі ще :), зібранні сьогодні розпочав підготовку до нового сезону.

 
Сергій ДОБРОПОЛЬСЬКИЙ, Остап МАРКЕВИЧ, Сергій ЯНКОВИЙ, Олександр ІВАНОВ, Сергій АТЛАСЮК - тренерська БРИГАДА

Ми вже коротко анонсували нового наставника команди Остапа Маркевича. Сьогодні коротко про його помічників.

Олександр Іванов (1965) - народився в Харкові, основною командою, як гравця, був Металіст (Харків) - 1982-1990 - 117 матчів. Тренерську кар'єру розпочав у 1998 році, зокрема працював асистентом головного тренера Мирона Маркевича в Металісті та Дніпрі у кращі періоди знаменитих українських клубів. Основною командою, як тренера, до сьогодні був теж Металіст). Зокрема, з 27 вересня 2017 року до 2 травня 2018 працював головним тренером Металіста 1925, коли той виступав у Другій лізі. 

Сергій Янковий (1985) - попереднім українським клубом була команда Прем'єр-ліги Зірка (Кропивницький), яку тренер покинув у повному тренерському складі після її вильоту з УПЛ влітку 2018 року. Останнього сезону Сергій Янковий здобував досвід в Азербайджані. У Агробізнесі очевидно виконуватиме частину тренерської роботи, пов'язаної з фізичною підготовкою.

На Добрий шлях!

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net