Агробізнес втрачає перемогу на останніх секундах матчу з Кременем

Волочисці краще виглядали весь матч, але здобули лише одне очко.

У Волочиську 13-та команда Першої ліги приймала чемпіона Другої ліги – суперника, який пройшов той же шлях, що і господарі у минулому році. Цей матч став особливим для Остапа Маркевича, який дебютував на чолі головного тренера Агробізнесу. У міжсезоння волочисці провели сім спарингів, у яких здобули чотири перемоги, одного разу поступилися і двічі зіграли внічию. До команди приєднався лівий захисник Педро, який став першим легіонером в історії клубу.

Кременчуцький Кремінь грав у Першій лізі після річної паузи. Команда серйозно оновилася у літнє міжсезоння, поповнивши свій склад аж 11-ма новачками. Головною втратою для Кременя став перехід КонстянтинаЧернія, а головним придбанням — запрошення Романа Гончаренка, який знайомий з Ігорем Столовицьким за спільною роботою у черкаському Дніпрі, і набирався досвіду у Інгульцю і Поліссі.

З новачків у старті у господарів з’явилися Зінкевич та Сікорський, а центрбек Юхимович грав на чудовому емоційному фоні, сьогодні він святкує свій 23-й день народження. Зате не опинилося в складі першого іспанського захисника у складі Агробізнеса Педро.

У Кременя труднощів із зіграністю складу було також чимало, адже у старті виявилося більш як півкоманди новачків. Малиновський, Зозуля, Гончаренко і Ченбай цементували захист, Масалов, Астахов, Сидоренко і Мурашов грали в центрі поля, Воронченко був покликаний постачати м’ячами єдиного нападника Сікорського.

Уже на третій хвилині мав забивати Сікорський, якому Груша вирізав ідеальну передачу, але Ігор грішить старим – нереалізацією. Цього разу він замість пробити в кут, влучив прямо у Будюка. Господарі додавали зі старту, кілька ударів прийшлося у бік воріт Кременя, а на 11-й хвилині підопічні Маркевича-молодшого забили.

Після розіграшу ауту Гагун одразу навісив до штрафного майданчика, Микола Когут прийняв м’яча на груди і розстріляв верхній кут воріт. 1:0

Проте гості відігралися майже відразу. Зозуля пішов поборотися до штрафної після розіграшу кутового, дезорієнтував когось із захисників Агробізнеса – Думанюка або Слотюка, хтось зрізав м’яча у власні ворота. Чистий автогол і 1:1. Йшла 15-а хвилина, диктор по стадіону оголосив гол на Зозулю і все лише починалося.

Надалі глядачі точно не сумували. Сікорський створював напругу, але й Кремінь не відсиджувався у захисті. Черненко мав забивати на 29-й хвилині.

У другому таймі у складі Кременя вийшло одразу три свіжих гравці, гості навіть провели кілька конструктивних атак. Але Агробізнес виглядав більш симпатично. Згадується шалений удар Думанюка на 65-й хвилині з 30 метрів і браво Будюк. І все ж старання Агробізнеса виправдалися. Юхимович пішов на розіграшу стандарту, Черненко навісив і центрбек Агробізнеса зумів проштовхнути м’яча у ворота. 2:1.

Красивенну крапку міг поставити свіжий Іванченко на 88-й хвилині, відправивши м’яча від лівої бокової лінії у поперечку воріт – Будюк до м’яча не діставав, завалюючись у ворота. Було б дійсно фантастично! Ще за хвилину по черзі Груша і Кухарук цілком могли закривати питання про переможця матчу.

Але Кремінь не здавався, що й був винагороджений. Із кутового навісив Єрмаченко і Зозуля ударом головою з відскоком від газону спрямував м’яча у дев’ятку. 2:2.

Отже, Агробізнес втрачає перемогу, двічі пропустивши після кутових. Вболівальникам Волочиська дійсно прикро, адже Агробізнес своєю грою очно заслуговував на перемогу.

Гравець матчу – Дмитро Зозуля (Кремень)

Десь тихо кусає лікті Мазяр, втративши такого захисника. Зозуля довів, що є майстром гри на кутових. Непогано влився у новий колектив досвідчений захисник, зламавши свято у Волочиську.