Вранці 30 серпня команда виїхала у Київську область на матчі чемпіонату України серед ветеранів. Частина футболістів приєднається до команди ветеранів безпосередньо у Вишневому.
Фото з архіву. 14.09.2018. Агробізнес 35+ - чемпіон України!
Агробізнес зіграє два матчі:
30.08.2019. Ветеран-Лучеськ (Волинська область) - Агробізнес
31.08.2019. Агробізнес - Десна (Чернігів)
По їх результатах буде визначено двох учасників фінального етапу.
Пропонуємо Вашій увазі склад команди на чемпіонат України 35+ 2019 року:
№ | ПРІЗВИЩЕ Ім'я | Дата народження |
ВОРОТАРІ | ||
ПЕТРИЧУК Андрій | 13.04.1977 | |
РЕВА Віталій | 19.11.1974 | |
СИРОТА Святослав | 01.10.1970 | |
ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ | ||
БЄЛІК Олексій | 15.02.1981 | |
БОГОРОДІЧЕНКО Сергій | 05.10.1978 | |
ГВІАНІДЗЕ Автанділ | 13.08.1974 | |
ГЛУШОК Ігор | 25.12.1977 | |
ГОЛУБ Микола | 06.02.1971 | |
ГОЦАЛЮК Віталій | 16.05.1979 | |
ДОНЕЦЬ Андрій | 03.01.1981 | |
ЄЗЕРСЬКИЙ Володимир | 15.11.1976 | |
ЗАБИТІВСЬКИЙ Михайло | 04.05.1975 | |
ІВАНЦІВ Богдан | 05.09.1979 | |
ІЩЕНКО Микола | 09.03.1983 | |
КАРАЩЕНКО Віктор | 15.03.1983 | |
КОНЗЬОЛКА Андрій | 16.03.1983 | |
КУЧЕРАС Віктор | 08.11.1978 | |
МЕЛЬНИК Анатолій | 12.01.1969 | |
НАГОРНЯК Сергій | 05.09.1971 | |
НІКОЛАЙЧУК Матвій | 13.04.1977 | |
ПАНАСЮК Юрій | 07.05.1975 | |
РЕФЕЛЬ Вадим | 19.09.1981 | |
СВІДЕРСЬКИЙ Вячеслав | 01.01.1979 | |
СОБУЦЬКИЙ Олег | 24.01.1972 | |
СОХОРУК Микола | 19.12.1975 | |
СТАСЮК Ігор | 14.12.1975 | |
СЯНЬКОВ Сергій | 27.08.1978 | |
ХОМИН Андрій | 02.01.1982 | |
ЦИХМЕЙСТРУК Едуард | 24.06.1973 | |
ШЕРШУН Богдан | 14.05.1981 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 23 | 18 | 3 | 2 | 42-14 | 57 |
2 | Інгулець | 23 | 16 | 4 | 3 | 45-15 | 52 |
3 | Лівий берег | 23 | 14 | 4 | 5 | 50-14 | 46 |
4 | Епіцентр | 23 | 9 | 10 | 4 | 32-25 | 37 |
5 | Маріуполь | 23 | 8 | 11 | 4 | 26-20 | 35 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Агробізнес | 23 | 9 | 7 | 7 | 23-21 | 34 |
8 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
9 | Кудрівка-Нива | 23 | 8 | 9 | 6 | 26-26 | 33 |
10 | Вікторія | 23 | 8 | 7 | 8 | 20-25 | 31 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 7 | 3 | 1 | 24-8 | 24 |
2 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 20-8 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 7 | 2 | 2 | 16-10 | 23 |
4 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 3 | 4 | 13-17 | 15 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 4 | 2 | 5 | 25-20 | 14 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 15-20 | 11 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15-21 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 11 | 11 | 0 | 0 | 52-6 | 33 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | Галичина (Львів) | 11 | 4 | 5 | 2 | 27-11 | 17 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 11 | 5 | 2 | 4 | 23-12 | 17 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 11 | 3 | 3 | 5 | 20-16 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 11 | 2 | 1 | 8 | 8-30 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 11 | 1 | 0 | 10 | 5-74 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 6 | 3 | 2 | 1 | 18-5 | 11 |
4 | Поділля Хмельн. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-13 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-24 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |