Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Чемпіонат України
Перша ліга. 24 тур

15 липня, 18.00
Волочиськ,
стадіон
"Юність"

МАТЧ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ
  

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

 МИНАЙ
(Закарпаття)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
5 тур
16 липня 2020, 18.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ДРУЖБА
(Чемерівці)

 

Новини спорту України і світу

 

Перша ліга 2019/20. Символічна збірна 12 туру

Sport Arena у співпраці із знаменитою італійською фірмою Wyscout визначила кращих у дванадцятому турі чемпіонату України в Першій лізі.

Воротар – Денис СТАРЧЕНКО (МФК Миколаїв)

Правий захисник – Дмитро ФАТЕЄВ (Інгулець)

Центральний захисник – Юрій КРАВЧУК (Гірник-Спорт)

Центральний захисник – Василь ФРАНЦУЗ (Прикарпаття)

Лівий захисник – Дмитро НЄМЧАНІНОВ (Рух)

Правий півзахисник – Денис КОЖАНОВ (Волинь)

Центральний півзахисник – Сергій РОМАНОВ (Металіст 1925)

Лівий півзахисник – Юрій КЛИМЧУК (Рух)

Нападник – Василь ЦЮЦЮРА (Прикарпаття)

Нападник – Іван МАТЯЖ (Авангард)

Нападник – Ніка СІЧІНАВА (Інгулець)

ТРЕНЕР ТУРУ – Ігор ЖАБЧЕНКО (Гірник-Спорт)

ДЖОКЕР ТУРУ – Максим ПРЯДУН (Металіст 1925)

ГОЛ ТУРУ – Богдан ОРИНЧАК (Прикарпаття → Агробізнес)

ГЕРОЙ ТУРУ – Ніка СІЧІНАВА (Інгулець)

 

Джерело - sportarena.com

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
24 тур

14 липня 
Металіст 1925 - Авангард - 0:1

15 липня
Балкани - Волинь
Агробізнес - Минай
Металург - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Чорноморець
Інгулець - Прикарпаття
Рух - Черкащина
Кремінь - Миколаїв

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Інгулець 23 14 5 4 38-18 47
2  Агробізнес 23 15 1 7 42-25 46
3  Минай 23 13 5 5 37-24 44
4  Металіст 1925  24 13 5 6 35-23 44
5  Волинь 23 12 6 5 41-31 42
6  Оболонь Бровар 23 12 6 5 34-26 42
7  Рух 22 12 5 5 35-19 41
8  Авангард 24 12 5 7 32-28 41
9  Гірник-Спорт 23 10 3 10 33-34 33
10  Чорноморець 23 8 6 9 29-32 30
11  Прикарпаття 23 7 3 13 34-40 24
12  Миколаїв 23 5 8 10 30-35 23
13  Кремінь 23 5 5 13 30-43 20
14  Балкани 23 4 6 13 19-39 18
15  Металург 21 3 2 16 17-39 11
16  Черкащина 22 1 3 18 17-49 6

Офіційна сторінка у Facebook

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 11 - 3 9
2 Папірник 4 2 1 1 7 - 5 7
3 Темп 3 1 2 0 3 - 1 5
4 Конфермат 3 1 1 1 14 - 5 4
5 Агробізнес (Н.У.) 3 1 1 1 3 - 3 4
6 Дружба 4 1 0 3 3 - 18 3
7 Іскра 4 0 1 3 2 - 8 1