Перед футбольним матчем Агробізнес – Чорноморець за ініціативи ФК Агробізнес, волочиської дитячо-юнацької спортивної школи та ветеранів волочиського спорту було відкрито меморіальну дошку багаторічному директору ДЮСШ, багаторічному голові райради фізкультурно-спортивного товариства "Колос", дитячому тренеру Миколі Івановичу Островському.
На заході було дуже велелюдно. Прийшло багато друзів, вихованців Миколи Івановича, небайдужих жителів нашої громади, щоб сьогодні віддати шану людині, яка все життя присвятила спорту і зокрема дитячому футболу.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |