Агробізнес обіграв нову команду Маркевича

Огляд матчу Агробізнес - Чорноморець (19.10.19) від Sport Arena + фото.

Перша в історії зустріч двох клубів раптово перестала бути буденною, коли стало відомо, що новим головним тренером Чорноморця став звільнений біля двох тижнів тому із Агробізнеса Остап Маркевич. Своєму помічнику Іванову він залишив цілком бойовий склад та оновлену комбінаційну гру, а прийняв досить вікову за основою та не зовсім готову функціонально команду.

Стартовий склад одеситів Маркевич-молодший особливо тасувати не став: відзначимо хіба що вихід із перших хвилин Ковпака та потрапляння в запас цілої низки гравців друголігового резерву – Чорноморця-2. Також досить традиційний склад виставили й господарі.

Але, як це часто буває, всі стартові задумки тренерів перетасувала випадковість. Гості не дограли на своїй полі з суперниками, м’яч відскочив до центрхава Кухарука, тож Андрій вже на третій хвилині відважився пробити метрів із 20-ти.

І не прогадав: не найсильніший удар застав зненацька вихованця хмельницького футболу Безотосного, який пропустив м’яча в кут прямо поміж руками – 1:0.

Воротар господарів Воробей пускати подібних «метеликів» не збирався – він намертво забрав м’яча після удару головою Рижука, який замикав штрафний від Ярошенка. А от Безотосний ще раз перевірив нерви одноклубників, не втримавши м’яча після простого навісу Черненка – добре ще, що там не було нікого із суперників, щоб добити.

Зате на 21 хвилині голкіпер відверто врятував гостей, коли після тонкого пасу Гагуна прямо на нього вирвався Сікорський – Безотосний рішуче вийшов назустріч і забрав м’яча без удару суперника.

Пізніше він ще раз кидався в ноги форварду, коли той опинився перед ним після рикошету й запобіг потрапляння м’яча в сітку навіть із офсайду, а також потягнув підступний удар Черненка зі штрафного.

Також поруч із дев’яткою здалеку бив майстер цієї справи Курило. А в одеситів на все це – кікс замість удару в Ковпака.

На другий тайм Агробізнес вийшов із перевагою в один гол, яку старався закріпити. Але Сікорського перед самим ударом обеззброїв досвідчений захисник Васильєв.

Ще одна спроба Кухарука з-за меж карного майданчика виявилася неточною, а черговий дальній штрафний Черненка змусив Безотосного по-волейбольному вибивати м’яча в поле.

Однак другого голу все не було – і на 81 хвилині господарі могли догратися, коли Чорноморець виконав кілька поспіль кутових і Рижук чудово бив головою після навісу Хамелюка – тут Воробей в красивому кидку врятував Агробізнес.

Зате саме цей момент, схоже, пробудив волочиську команду. Пішла швидка атака, Черненко прострілив, а Педро Гарсія Кампійо буквально закотив м’яча в сітку. З другої спроби: спершу влучивши в стійку, а потім – у незахищений кут воріт Безотосного. 2:0 – гравець, якого привіз в Україну саме Маркевич-молодший, забив у ворота його нової команди.

28 очок набрав Агробізнес – і це цілком реальна претензія на лідерство, а от Чорноморець лишається в другій половині таблиці з 14 очками. Вдвічі менше, аніж те, що має колишня команда Маркевича. І хоча із цих 28 очок доробок Іванова поки що тільки шість, диктор-анонсер все закликав трибуни скандувати «І-ва-нов, І-ва-нов», немов би натякаючи, що в Волочиську вже інше прізвище на устах у глядачів…

Man of the Match: Андрій Кухарук (Агробізнес)

По-перше, на пару із Думанюком повністю переграв своїх суперників в опорній зоні – був швидким, непоступливим, чіпким. По-друге, своїм раннім голом задав темп грі й міг забивати ще.