Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 19 тур

23 литопада 2019, 13.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
   

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

МЕТАЛІСТ
1925
(Харків)

 

 

Новини спорту України і світу

 

Оболонь-Бровар - Агробізнес (Волочиськ) - 2:1

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧУ

Оболонь-Бровар - Агробізнес (Волочиськ) - 2:1

Чемпіонат України 2019/20. Перша ліга. 15 тур
27 жовтня 2019. 16.00. Київ, стадіон "Оболонь Арена". Температура +10. Глядачів - 1150. Поле – 5.

Арбітри: головний - Олександр Дердо (Чорноморськ), асистенти - Денис Шудрік (Сімферополь), Максим Чертоляс (Херсон), четвертий - Олександр Солов'ян (Київ)
Спостерігач арбітражу - Олег Плужник (Харків)

Оболонь Бровар: Федорівський, Батальченко, Бровченко (Слободян 76), Єфремов, Майданевич, Мединський, Покотилюк, Семенко (Прокопенко 76), Тєрєхов, Коваленко, Ковбаса (Гуськов 60, Гуттінер 78). Запасні: Боровик, Безуглий, Валєєв, Коста Теноріо Гуттінер, Островський, Мате, Пучковський, Ульяненко, Шевченко.
Головний тренер - Сергій Ковалець

Агробізнес: Воробей, Гагун, Палюх, Курило, Бойчук (Гарсія Кампільо 65), Кухарук (Зінкевич 46), Думанюк, Черненко (Буй 80), Семенюк, Груша (Дідик 87), Сікорський. Запасні: Панченко, Слотюк, Юхимович, Семенець, Монрой, Гарсія Кампільо, Вергун 
В.о. головного тренера - Олекандр Іванов

Попередження:  Батальський 18, Майданевич 28, Майданевич 78, Гуттінер 90+4 - Зінкевич 47, Гагун 84, Буй 90

Видалення: Майданевич 78 (друга жовта картка)

Голи: Батальський 45, Гуттінер 90+4 - Черненко 71

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20

11 тур
20 листопада
Гірник-Спорт - Рух

19 тур
23 листопада

Агробізнес - Металіст 1925
Металург - Балкани
Черкащина - Інгулець
Минай - Оболонь Бровар
Авангард - Чорноморець
Волинь - Миколаїв
24 листопада
Гірник-Спорт - Кремінь
Прикарпаття - Рух

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Волинь 18 11 4 3 36-23 37
2  Оболонь Бровар 18 11 4 3 27-17 37
3  Рух 17 11 3 3 28-11 36
4  Металіст 1925 18 10 5 3 27-14 35
5  Інгулець 18 10 4 4 29-13 34
6  Минай 18 10 4 4 29-20 34
7  Агробізнес  18 11 1 6 28-19 34
8  Авангард 18 9 3 6 22-19 30
9  Гірник-Спорт 17 7 3 7 22-25 24
10  Чорноморець 18 6 4 8 20-25 22
11  Прикарпаття 18 6 2 10 29-28 20
12  Миколаїв 18 4 5 9 23-30 17
13  Балкани 18 3 5 10 13-28 14
14  Кремінь 18 3 4 11 25-39 13
15  Металург 18 2 2 14 14-33 8
16  Черкащина 18 1 3 14 15-41 6

Офіційна сторінка у Facebook