Sport Arena у співпраці із знаменитою італійською фірмою Wyscout визначила кращих у п'ятнадцятому турі чемпіонату України в Першій лізі.
Воротар – Назарій ФЕДОРІВСЬКИЙ (Оболонь Бровар)
Правий захисник – Євген ЄФРЕМОВ (Оболонь Бровар)
Центральний захисник – Ігор ДУЦЬ (Рух)
Лівий захисник – Ярослав КОНКОЛЬНЯК (Прикарпаття)
Центральний півзахисник – Владислав КЛИМЕНКО (Інгулець)
Центральний півзахисник – Андрій ТКАЧУК (Чорноморець)
Правий півзахисник – Денис КОЖАНОВ (Волинь)
Атакувальний півзахисник – Ярослав ЯМПОЛЬ (Металіст 1925)
Лівий півзахисник – Сергій КРАВЧЕНКО (МФК Миколаїв)
Нападник – Василь ЦЮЦЮРА (Прикарпаття)
Нападник – Ніка СІЧІНАВА (Інгулець)
ТРЕНЕР ТУРУ – Сергій КОВАЛЕЦЬ (Оболонь Бровар)
ДЖОКЕР ТУРУ – ГУТТІНЕР Ейдер Коста Теноріо (Оболонь Бровар)
ГОЛ ТУРУ – Сергій РОМАНОВ (Металіст 1925 > Кремінь)
ГЕРОЙ ТУРУ – Ярослав КОНКОЛЬНЯК (Прикарпаття)
Джерело - sportarena.com
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 20 | 16 | 3 | 1 | 37-11 | 51 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 20 | 13 | 3 | 4 | 48-12 | 42 |
4 | Маріуполь | 20 | 8 | 9 | 3 | 24-16 | 33 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 20 | 8 | 7 | 5 | 19-19 | 31 |
7 | Агробізнес | 20 | 8 | 6 | 6 | 20-18 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Прикарпаття | 20 | 6 | 9 | 5 | 28-20 | 27 |
10 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |