27-й за ліком турнір триватиме з 8 до 15 лютого 2020 року в спортивному залі "Дружба".
Турнір присв'ячений пам'яті відомого тренера з футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, арбітра національної категорії з гандболу, директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ "Мотор Січ" м. Волочиськ (1976-2016 рр.) Тараса Семеновича Осадчука.
У турнірі приймуть участь 13 команд. Вони розділені на чотири групи.
ГРУПА «А»: Тарноруда, Самець (Підволочиськ), ТрансАвтоД (Волочиськ), НВК (Волочиськ)
ГРУПА «Б»: Оболонь (Підволочиськ) , ЗОШ №5 (Волочиськ), Поляни
ГРУПА «В»: П'ятачок (Волочиськ), Підприємці (Волочиськ), Староміщина
ГРУПА «Г»: Центр (Волочиськ), Користова, Писарівка
Спершу пройдуть змагання в групах, а на другому етапі по дві кращі команди з чотирьох груп визначать чвертьфінальні групи, які визначать півфіналістів.
КАЛЕНДАР ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ:
8 лютого, субота
12.00 Самець – НВК
13.00 Тарноруда - ТрансАвтоД
14.00 – Відкриття змагань
14.10 ЗОШ №5 – Поляни
15.10 Користова – Писарівка
16.10 Підриємці – Староміщина
9 лютого, неділя
12.00 Тарноруда – Самець
13.00 НВК – ТрансАвтоД
14.00 Оболонь – ЗОШ №5
15.00 П'ятачок – Підприємці
16.00 Центр – Користова
10 лютого, понеділок
17.00 НВК – Тарноруда
18.00 Самець – ТрансАвтоД
19.00 Поляни – Оболонь
20.00 Староміщина – П'ятачок
21.00 Писарівка – Центр
22.00 – жеребкування наступного етапу змагань
Пропонуємо Вашій увазі список усіх ПЕРЕМОЖЦІВ МИНУЛИХ ТУРНІРІВ:
Запуття 1994, 1995
П'ятачок 1996, 2004, 2013, 2015, 2016
Центр 1997, 2005, 2010, 2018
Цукровик 1998
Базар САН 1999
Робочий квартал 2000
Оболонь 2001, 2002, 2011, 2017, 2019
Затишок 2003
Агробізнес 2006
Новий Світ 2007, 2008, 2009, 2012, 2014
МИНУЛОГО РОКУ ПЕРЕМОГУ ЗДОБУЛА ОБОЛОНЬ (Підволочиськ)
Запрошуємо земляків та гостей Волочиська переглянути цікавий футзальний турнір у спортзалі "Дружба".
Початок змагань: 8 лютого - о 12.00.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |