Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Новини спорту України і світу

 

27 Кубок Волочиська з футзалу (2020) в режимі LIVE!

СКЛАДИ    ПРОГРАМКА

 

 

ГРУПОВИЙ ТУРНІР

 

8 лютого 2020 (субота)

12.00 - А - Самець – НВК - 0:3

13.00 - А - Тарноруда - ТрансАвтоД - 2:1

14.00 Відкриття змагань

14.10 - Б - ЗОШ №5 – Поляни - 2:4

15.10 - В - Користова – Писарівка - 3:1

16.10 - Г - Підриємці – Староміщина - 3:1

 

9 лютого 2020 (неділя)

12.00 - А - Тарноруда – Самець - 4:3

13.00 - А - НВК – ТрансАвтоД - 3:9

14.00 - Б -  Оболонь – ЗОШ №5 - 9:2

15.00 - В - Пятачок – Підприємці - 12:0

16.00 - Г - Центр – Користова - 3:7

 

10 лютого 2020 (понеділок)

17.00 - А - НВК – Тарноруда - 3:4

18.00 - А - Самець – ТрансАвтоД - 2:10

19.00 - Б -   Поляни – Оболонь - 1:8

20.00 - В - Староміщина – Пятачок - 0:9

21.00 - Г - Писарівка – Центр - 0:2

  

М ГРУПА А І В Н П М О
1  Тарноруда 3  3  0  0  10-7  9
2  ТрансАвтоД  3  2  0  1  20-7  6
3  НВК  3  1  0  2  9-13  3
4  Самець  3  0  0  3  5-17  0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1  Оболонь  2  2  0  0  17-3  6
2  Поляни  2  1  0  1  5-10  3
3  ЗОШ №5  2 0  0  2  4-13  0
М ГРУПА В І В Н П М О
1  П'ятачок 2 2 0 0 21-0 6
2  Підприємці 2 1 0 1 3-13 3
3  Староміщина 2 0 0 2 1-12 0
М ГРУПА Г І В Н П М  О
1  Користова  2  2  0  0  10-4  6
2  Центр  2  1  0 1  3-3  3
3  Писарівка  2  0  0  2  3-9  0

 

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А

1. П'ятачок

2. Оболонь

3. Підприємці

4. Транс Авто Д

Група Б

1. Користова

2. Тарноруда

3. Центр

4. Поляни

11 лютого, вівторок

17.00 П'ятачок - Транс Авто Д - 5:4
18.00. Оболонь - Підприємці - 5:1
19.00 Користова - Поляни - 5:1
20.00 Тарноруда - Центр - 3:2

12 лютого, середа

17.00. Центр - Користова - 2:7
18.00. Поляни - Тарноруда - 3:2
19.00. Підприємці - П'ятачок - 1:5
20.00. Транс Авто Д - Оболонь - 3:7

13 лютого, четвер

17.00. П'ятачок - Оболонь - 3:4
18.00. Підприємці - Транс Авто Д - 5:8
19.00. Користова - Тарноруда - 5:1
20.00. Центр - Поляни - 1:3

М ГРУПА А І В Н П М О
1 Оболонь 3 3  0 0 21:8 9
2 П'ятачок   3 2  0 1 13:9 6
3 Транс Авто Д 3  1 0 2 15:17 3
4 Підприємці 3  0 3 7:18 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1  Користова 3  3  0  0  17-4 9
2  Поляни  3  2 0 1 7-8 6
3  Тарноруда 3 1 0 2 6-10 3
4  Центр 3  0 0 3 5-13

 

14 лютого 2020, п'ятниця

ПІВФІНАЛИ

17.00 Оболонь - Поляни - 6:0
18.00 Користова - П'ятачок - 3:9

15 лютого 2020, субота

матч за 3 місце
15.00 Користова - Поляни 9:2

ФІНАЛ
16.00 Оболонь - П'ятачок - 2:2 пен 3:2

СКЛАДИ КОМАНД

ГРУПА А

«ТАРНОРУДА»
1. Максим Віннічук
2. Віталій Марків
3. Максим Муц
4. Григорій Швець
5. Микола Бачинський
6. Ігор Гапанович
7. Андрій Паук
8. Максим Синєгуб
9. Олександр Флінта
10. Владислав Вооронюк
11. Вадим Щербатюк
12. Олександр Макогонюк
«ТРАНС АВТО-Д»
1. Артем Швець
2. Артем Мельник
3. Дмитро Сіньков
4. Роман Майхер
5. Валерій Благий
6. Павло Терлецький
7. Олександр Мелимука
8. Дмитро Познанський
9. Андрій Буряк
10. Руслан Буряк
11. Роман Костюк
12. Денис Новіцький
«САМЕЦЬ»
1. Богдан Бенза
2. Ігор Черній
3. Назарій Паньків
4. Віктор Крисоватий
5. Петро Бугай
6. Вадим Попович
7. Роман Фармагей
8. Володимир Гусаковський
9. Тарас Плисюк
10. Тарас Лешків
11. Анатолій Шевчук
12. Віталій Данем’як
13. Владислав Борикайло
14. Володимир Турчин
«НВК»
1. Олег Бойчук
2. Анатолій Нагорічний
3. Віталій Плосконос
4. Валентин Петрук
5. Дмитро Микуляк
6. Тарас Івасечко
7. Богдан Івасечко
8. Валерій Рудий
9. Володимир Франков
10. Костянтин Федурко

ГРУПА Б

 «ОБОЛОНЬ»
1. Олег Глушка
2. Сергій Шум
3. Тарас Пліс
4. Андрій Малащук
5. Максим Паюк
6. Михайло Паюк
7. Тарас Даньків
8. Анатолій Гарбич
9. Тарас Хрущ
10. Олег Стецко
11. Денис Темних
12. Андрій Конзьолка
13. Максим Козуб
14. Вадим Лубкович
 
 «ЗОШ №5»
1. Олег Мацеплюк
2. Назарій Бранашко
3. Вадим Чорний
4. Тарас Апетик
5. Максим Ткаченко
6. Олександр Потопляк
7. Володимир Потопляк
8. Микола Трачук
9. Ярослав Домбровський
 «ПОЛЯНИ»
1. Юрій Лопушанський
2. Владислав Демчинський
3. Володимир Панькевич
4. Олег Бжуско
5. Едуард Басистюк
6. Віталій Прозоров
7. Віталій Демчинський
8. Артем Цимбалюк
9. Назар Дацко
10. Андрій Писарук
11. Олександр Басистюк

ГРУПА В

 «П’ЯТАЧОК»

1. Сергій Чиж
2. Сергій Козак
3. Сергій Марченко
4. Андрій Донець
5. Олег Кубик
6. Вадим Альохін
7. Євген Ємаєв
8. Ярослав Миронюк
9. Ростислав Ціх
10. Денис Береза

 «ПІДПРИЄМЦІ»

1. Микола Габатель
2. Ігор Дола
3. Андрій Бичківський
4. Валерій Король
5. Ігор Альохін
6. Роман Пукас
7. Геннадій Корчовий
8. Ігор Свистун
9. Іван Байда
10. Сергій Добропольський
11. Юрій Семерук
12. Роман Янчук
13. Сергій Рощина

 «СТАРОМІЩИНА»
1. Павло Штокайло
2. Андрій Штокайло
3. Дмитро Штокайло
4. Михайло Штокайло
5. Корюн Оганісян
6. Іван Хміль
7. Юрій Єдинак
8. Євген Глушик
9. Михайло Олійник
10. Петро Мазурик
11. Ярослав Бучинський
12. Степан Римар
13. Віталій Солтис

ГРУПА Г

 «ЦЕНТР»
1. Андрій Ведерін
2. Назар Трач
3. Юрій Скоп’як
4. Дмитро Шкабат
5. Назар Мазур
6. Олександр Пюрко
7. Назар Партута
8. Максим Смолко
9. Олег Бєлкін
10. Дмитро Голдасевич
11. Олександр Собко
12. Назар Цінько
 
 «КОРИСТОВА»
1. Богдан Романов
2. Артем Романов
3. Сергій Готка
4. Ярослав Яремішин
5. Ярослав Альохін
6. Ігор Лабенський
7. Валентин Пипа
8. Олег Андрієвський
9. Олександр Ларіонов
10. Юрій Тернавський
 «ПИСАРІВКА»
1. Артем Ващук
2. Ярослав Регула
3. Олег Рендяк
4. Олександр Кащук
5. Олександр Ковальчук
6. Олександр Суєцький
7. Юрій Смик
8. Артем Дідух
9. Юрій Головко
10. Андрій Суєцький
11. Олександр Урбан
12. Олександр Сікула

ПРОГРАМКА

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 19 12 3 4 30-13 39
2  Волинь 19 11 5 3 37-24 38
3  Минай 19 11 4 4 33-21 37
4  Інгулець 19 11 4 4 31-14 37
5  Оболонь Бровар 19 11 4 4 28-21 37
6  Агробізнес 19 12 1 6 33-19 37
7  Металіст 1925 19 10 5 4 27-19 35
8  Авангард 19 10 3 6 25-20 33
9  Гірник-Спорт 19 8 3 8 24-28 27
10  Чорноморець 19 6 4 9 21-28 22
11  Прикарпаття 19 6 2 11 28-30 20
12  Миколаїв 19 4 6 9 24-31 18
13  Кремінь 19 4 4 11 27-39 16
14  Балкани 19 3 5 11 14-30 14
15  Металург 19 3 2 14 16-34 11
16  Черкащина 19 1 3 15 16-43 6

Офіційна сторінка у Facebook