2016/17 Верес (Рівне) 28 (3)
2017/18 Мотор (Люблін, Польща) 31 (12)
2018/19 Волинь (Луцьк) 26 (5)
2019/20 Кремінь (Кременчук) 9 (6)

Грати у футбол розпочав у рідному Краматорську (Донецька область), перший тренер — Микола Гумський. Продовжив навчатися в Боярці під Києвом. Там Дмитро й розпочав свою професіональну кар'єру в місцевому «Інтері». У 17 років перейшов у клуб Першої ліги ФК «Львів» і відразу став срібним призером турніру, допомігши львів'янам пробитися в елітну українську лігу.

Наступними його клубами були «Княжа» (Щасливе), «Нафком» (Бровари) та «Нива» (Вінниця), із якою він виграв Умбро Кубок Ліги, забивши один із голів у фіналі. Після двох років, проведених у Вінниці, Козьбан на початку 2012 року перейшов у першоліговий краматорський «Авангард».

9 липня 2013 року Дмитро Козьбан підписав контракт із луцькою «Волинню», узявши 89 номер. Дебютував у Прем'єр лізі в першому турі у грі проти київського «Динамо», матч завершився з рахунком 1:1. Перший свій м'яч за лучан Дмитро забив 2 вересня 2013 року на 86 хвилині матчу проти донецького «Металурга», вийшовши на заміну на 81-й хвилині замість Шумахера, цей гол став єдиним і переможним у грі. 1 серпня 2016року офіційно залишив луцький клуб.

18 серпня 2016 року офіційно став гравцем рівненського «Вереса». Протягом сезону зіграв у 28 матчах і забив 3 голи, допомігши команді зайняти третє місце і вийти в Прем'єр-лігу.

4 липня 2017 року підписав контракт з польським клубом «Мотор» (Люблін), відіграв закордоном сезон 2017/18.

У наступному сезоні повернувся у Волинь, де зіграв 26 матчів та забив п’ять м’ячів.

В поточному сезоні 2019/20 Дмитро перейшов у Кремінь у кінці вересня. У дев’яти матчах форвард відзначився шість разів. Особливо вдалим для футболіста матч саме проти Агробізнеса, в якому відзначився хет-триком, ставши кращим гравцем туру.

Кремінь Дмитро покинув 4 лютого 2020 року.

Бажаємо Дмитру Козьману успіхів у новій команді - Агробізнес (Волочиськ).