Переконлива перемога у Вінниці

13 лютого Агробізнес переміг вінницьку Ниву в контрольному поєдинку.

Перший тайм Агробізнес розпочав активніше, заволодів територіальною та ігровою перевагою, однак незабаром господарі вирівняли гру, команди поперемінно шукали шляхи до реалізації своїх атак. Зрештою, гострих моментів біляворіт обох команд було небагато, тож результат першого тайму можна вважати закономірним.

У другому таймі перевага Агробізнеса була переконливішою, тож не дивно, що вона була втілена в забиті м’ячі.

У гостей найактивнішим був Віталій Груша. Спершу він пробив по воротах Ниви з центральної зони, однак удар виявився несильним. А згодом виник перший небезпечний момент, який гості створили на 54-й хвилині, коли Груша спершу подав на ворота із штрафного, заробленого Барбозо неподалік кутового прапорця, а після відскоку, підхопив його та послав у дальній кут, однак стійка врятувала Ниву.

Згодом Груша вивів Семенця віч-на-віч, однак нашому форварду не вдалося переграти голкіпера.

В ці хвилини Агробізнес повністю домінував на футбольному полі.

А ще через дві хвилини Іван Когут прорвався лівим краєм і віддав у вільну зону в центр гравцю, що набігав. Удар гравця на перегляді був влучним – 0:1

Агробізнес ще двічі за короткий час мав забивати, але це сталось наступного третього разу. На 66-й хв. Автор першого гола зробив довгу передачу з глибини поля  і вивів Семенця вже вдруге за сьогодні на побачення з голкіпером, цього разу форвард Агробізнеса був влучним – 0:2.

Через три хвилини Іван Когут прорвався лівим краєм і майстерно самотужки вирішив ситуацію – 0:3!

Після цього Нива мала нагоду провести кілька атак, однак вони не становили гостроти.

Можна відзначити лише прицільний удар в лівий від Воробея кут, м’яч голкіпер у стрибку переправив на кутовий.

Натомість в кінці матчу Агробізнес забив ще. Послідувала атака правим краєм і Барбозо відіграв назад на вільного Дідика, який красивим влучним ударом у "дев’ятку" встановив кінцевий результат - 0:4.

Нива (Вінниця) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:4

13.02.2020. Контрольний матч. Вінниця, СК нива, стадіон Хімік.

Склад Агробізнеса:

1 тайм: Чернобай, Курило, Бойчук, Палюх, Кухарук, Черненко, Семенюк, Когут Микола, гравці на перегляді.
2 тайм: Воробей, Гагун, Слотюк, Гарсія Кампільо, Юхимович, Когут Іван, Дідик, Груша, Семенець, гравці на перегляді.

Голи: гнп 57, Семенець 66, Когут Іван 69, Дідик 87

Наступний матч Агробізнес проведе у Львові в понеділок 17 лютого. Суперник - чемпіон Львівщини 2018, 2019 років - Юність (Верхня Білка).