Агробізнес зіграв перший контрольний матч в умовах карантину

23 травня приймали у Волочиську чемпіона Хмельниччини.

Агробізнес – Епіцентр-Дунаївці – 5:0

23.05.2020. Контрольний матч. Волочиськ, стадіон "Юність"

Агробізнес:
1 тайм: Артим, Бойчук, Гагун, Слотюк, Захарченко, Курило, Думанюк, Кухарук, Когут М., Черненко, Петров.
2 тайм: Воробей, Палюх, Юхимович, Бойчук, Думанюк, Кухарук, Семенюк, Когут І., Груша, Семенець, Козьбан

Голи: Петров 1, Когут М. 13, Черненко 41, Петров 45 пен., Груша 74

Команди мали зустрітися у контрольному поєдинку у Туреччині в березні цього року, однак по певних причинах тоді матч не відбувся. Але через карантин і відкладений сезон така нагода трапилась сьогодні, через два з половиною місяці.

Агробізнес вперше вийшов на матч після тривалої перерви.

У цьому матчі вже на 26-й секунді було відкрито рахунок. Свою першу атаку Агробізнес організував через правий край.  Гагун вивів Миколу Когута, він відіграв у центр на нещільно прикритого у карному майданчику гостей Сергія Петрова, який влучно пробив.

На 13-й хвилині нестримному сьогодні Когуту асистував Андрій Кухарук, цього разу Микола пробив сам, красиво ввігнавши м’яч під перекладину.

Господарі збільшили рахунок наприкінці поєдинку. Кухарук вивів Гагуна на ворота дунаївців, і Роман асистував Черненку.

А на останній хвилині тайму воротар Агробізнеса Андрій Артим підібравши м'яча після кутового, миттю зорієнтувавшись, пустив через усе поле на вихід Миколу Когуту, якого гості зупинили не за правилами в своїй карній зоні. Пенальті холоднокровно реалізував Сергій Петров. 4:0!

У другому таймі Агробізнес володів територіальною та ігровою перевагою, яку одного разу втілив у забитий м'яч.

Черненко асистував Груші, який завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, Семенець дезорієнтував воротаря, якому не вдалося успішно відреагувати на удар – 5:0.

У складі суперників ми побачили знайомі обличчя – Тарас Пліс не грав сьогодні через пошкодження, але із задоволенням побачився із своїми колишніми одноклубниками, зрештою з Підволочиська йому було добратися нескладно.

Також зараз у Дунаївцях виступають екс-гравець Агробізнеса Олег Ничипоренко та бразилець Клаудіо да Сілва Барбосо, який певний час раніше тренувався в нашій команді, а цього разу грав у атаці проти Агробізнеса.

Різниця в класі команд, звісно, сьогодні відчувалася, та все ж чинний чемпіон Хмельниччини, один з лідерів аматорського чемпіонату України виглядав гідно, мав свої моменти, удари по воротах, в певні проміжки часу гра йшла на зустрічних курсах.

Було видно, що футболісти обох команд скучили за футболом, бо грали із задоволенням, показали цікаву гру з гострими епізодами біля обох воріт. Так, можливо ще не все гаразд з різними компонентами гри, можливо був все ще «весняний» футбол. Але це лише початок. Звісно, будуть ще спаринги і футболісти зможуть відновити кондиції, свою спортивну форму, якої так довго набували у міжсезоння.

Прикро лише, що карантинні заходи, які приходилось вжити, обмежуючи доступ на стадіон, не дозволили уболівальникам поспостерігати за своєю командою у першому спарингу після 70-денної перерви. А ще сумно від невизначеності з продовженням чемпіонату України в Першій лізі...

ГРАВЕЦЬ МАТЧУ – Микола Когут

Проявляв протягом усього першого тайму свою моторність, прийняв участь в трьох забитих м'ячах: