Епіцентр (Дунаївці) – срібний призер чемпіонату України серед аматорів!

16 серпня чемпіон Хмельницької області у «божевільному» фіналі поступився в серії пенальті Вікторії (Сумська область).

Загальний успіх наших земляків у чемпіонаті 2020 залишився з долею смутку після вчорашнього матчу.

Склади обох команд налічували ряд гравців, які колись виступали за Агробізнес.

В Епіцентрі – Сергій Чернобай, Олег Ничипоренко, Тарас Пліс, Барбозо да Сілва Клаудіні, у Вікторії – Назар Шевченко.

Епіцентру прийшлось грати без чотирьох ключових гравців, які вибули з різних причин після попередніх напружених поєдинків. Одним з таких був півфінвл, в якому поле вимушено покинув Тарас Пліс і сьогодні спостерігав за матчем із лави запасних.

Епіцентр швидко відкрив рахунок. Подачу з правого краю Барбозо замкнув ударом головою.

Вікторія відповіла вдучним ударом з кута воротарського.

Та сьогодні був нестримним Барбозо, Він забив вдруге. Знову нападнику асистував з правого краю Кузів. Цього разу Клаудіні влучно пробив ногою.

Справжня битва розгорнулася в другому таймі, коли було забито ще чотири м'ячі. Спершу сумчани зрівняли рахунок, а у кінці основного часу вийшли вперед

А за кілька хвилин до цього чудову нагоду вийти вперед змарнував Епіцентр.

… і отримав удар у відповідь. 2:3 за 3 хвилини до кінця 90-хвилинки.

Здавалось, перемога у сумчан вже «в кишені», однак епіцентрівці були незгідні на таке і зуміли зусиллями Сергія Раци затамувати подих усіх присутніх та глядачів прямої трансляції та перевести матч в овертайм.

У додатковий час напруга не спадала. Команди ще раз обмінялися голами.

Спершу знову забила Вікторія

Епіцентр відповів у останній 15-хвилинці. Руслан Івашко врятував Епіцентр від поразки в ігровий час

В останні хвилини хмельничани влаштували штурм воріт суперника, та забити переможний м'яч не вдалося.

Чудові атаки Епіцентра сьогодні були нівельовані нещільною грою в обороні, що дозволила суперникам дотягнути матч до пенальті - 4:4!

У пенальті точнішими були сумчани - 1:3. Екс-воротар ФК Агробізнес Сергій Чернобай, який вийшов на заміну у додатковий час, одного разу потягнув удар суперника, але хмельничани били куди гірше.

Після закінчення матчу фіналістам були вручені нагороди. Найкращим гравцем матчу серед дунаївців визнали Барбозо.да Сілва Клаудіні.

ФК Агробізнес вітає ФК Епіцентр із срібними нагородами чемпіонату України серед аматорів та бажає успішних виступів наступного сезону в Другій лізі!