Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 

Чемпіонат України
Перша ліга.
4 тур

26 вересня, 16.00
Волочиськ
стадіон "ЮНІСТЬ"
матч з обмеженою кількістю глядачів 
   

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

АЛЬЯНС
(Липова
Долина)


Кубок України
1/16 фіналу

30 вересня, 16.00
Дунаївці
стадіон КОЛОС
 

ЕПІЦЕНТР
(Дунаївці)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
14  тур
27.09 2020, 16.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ІСКРА
(Теофіполь)

 

 

Стартує Кубок України 2020/21. Без Агробізнеса

21 серпня в Будинку футболу в Києві відбулося жеребкування першого попереднього етапу Кубку України.

До останнього нікому не було відомо, чи виступатиме ФК Агробізнес у першому етапі. Лише 21 серпня після Конференції ПФЛ, яка затвердила перелік команд, які поповнили Другу лігу, організатори визначили учасників першого етапу кубка. Три найкращі клуби Першої ліги за підсумками минулого сезону, з тих, що залишилися, Агробізнес, Волинь та Оболонь, у ньому не гратимуть і розпочнуть свої виступи з наступного етапу.

На першому етапі учасники були розподілені на чотири групи за територіальним принципом.

Жеребкування визначило такі пари (господарі вказані першими):

Група А

 «Кривбас» (Кривий Ріг) — «Черкащина» (Черкаси) 

«Олімпія» (Савинці) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

«Перемога» (Дніпро) — «Кремінь» (Кременчук)

Група В

 «Метал» (Харків) — «ВПК-Агро» (Магдалинівка)

«Вікторія» (Миколаївка) — «Яруд» (Маріуполь)  

«Альянс» (Липова Долина) — «Металіст-1925» (Харків)

«Металург» (Запоріжжя) — «Авангард» (Краматорськ) 

Група С

«Нікополь» (Нікополь) — «Кристал» (Херсон)

«Енергія» (Нова Каховка) — «Чорноморець» (Одеса)

 «Таврія-Сімферополь» (Херсон) — «Реал-Фарма» (Одеса)

«Балкани» (Зоря) — «Миколаїв» (Миколаїв)  

Група D

«Рубікон» (Київ) — «Діназ» (Вишгород)

 «Нива» (Вінниця) — «Чернігів» (Чернігів)  

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — «Полісся» (Житомир)

«Дніпро» (Черкаси) — «Верес» (Рівне)

Група Е

«Карпати» (Галич) — «Нива» (Тернопіль)

«Поділля» (Хмельницький) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 

«Буковина» (Чернівці) — «Ужгород» (Ужгород)

 «Епіцентр» (Дунаївці) — «Карпати» (Львів) 

Базові дати — 26 та 29 серпня 2020 року. 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга 2020/21
3 тур


26 вересня

 

Кристал - Металіст 1925
Нива - Авангард
Полісся - Прикарпаття
Агробізнес - Альянс
ВПК-Агро - Гірник-Спорт
Чорноморець - Верес
Кремінь - Оболонь
Миколаїв - Волинь - не відбудеться

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2020/21

М Команда І В Н П М О
1  Чорноморець
3 2 1 0 6-4 7
2  Альянс 3 2 1 0 5-3 7
3  Металіст 1925 3 2 1 0 4-2 7
4  Гірник-Спорт 2 1 1 0 3-1 4
5  Верес 2 1 1 0 3-0 4
6  Полісся 2 1 1 0 1-0 4
7  ВПК-Агро 3 1 1 1 6-6 4
8  Кремінь 2 1 1 1 3-4 4
9  Оболонь 2 1 0 1 6-4 3
10  Агробізнес 2 1 0 1 4-3 3
11  Миколаїв 3 1 0 2 3-4 3
12  Нива Тр 2 0 2 0 2-2 2
13  Волинь 2 0 1 1 3-4 1
14  Авангард 2 0 1 1 1-2 1
15  Кристал  3  0   0   3 3-7  0 
16  Прикарпаття 2  0  0   2 1-7 0

Офіційна сторінка у Facebook

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 10 10 0 0 48 - 7 30
2 Конфермат 11 9 1 1 45 - 8 28
3 Папірник 11 6 2 3 19 - 14 20
4 Дружба 11 3 2 6 9 - 32 11
5 Агробізнес (Н.У.) 11 2 4 5 9 - 22 10
6 Темп 11 2 2 7 10 - 28 8
7 Іскра 11 0 1 10 5 - 34 1