Агробізнес успішно стартує в новому сезоні Першої ліги

Перемагає херсонський Кристал у результативному матчі.

Через те, що кілька гравців Агробізнеса все ще перебувають на самоізоляції, на матч Агробізнеса була заявлена обмежена кількість виконавців. Особливо складною ланкою виглядала найголовніша позиція - воротарська, на яку вибору не було.

Також у пам’яті залишався факт – минулорічний старт у Волочиську, коли не змогли перемогти дебютанта Кремінь, (2:2) пропустивши на останній хвилині. Можливо саме тих двох очок не хватило для завоювання медалей влітку 2020-го. Тож, як показує досвід, кувати медалі потрібно від першого матчу.

Попри все Агробізнес вийшов на матч фаворитом, адже хороші показники недавнього сезону свідчать про міць команди, яка зазнала мінімальних кадрових втрат, а Кристал тільки освоюється у дивізіоні, не готовий ще комфортно почувати себе з міцними колективами ліги.

У Першій лізі зараз поволі починають пускати гладачів. Агробізнес теж намагався це зробити, отримавши відповідний дозвіл від спеціальної комісії у волочиській міськраді  і гарантувавши забезпечення всіх необхідних карантинних заходів. Але за кілька годин після цього українське МОЗ віднесло Волочиськ у «червону зону» з наступного понеділка, відтак зранку 11 вересня прийшлось цей дозвіл скасувати. Перш за все – здоров’я, а футбол нікуди не пропаде і сподіваємось, найближчим часом  уболівальники зможуть заповнити стадіон Юність, який ніколи не пустував під час матчів Агробізнеса до пандемії.

А поки що стадіон Юність не зустрів уболівальників на 293 день після попереднього матчу в листопаді 2019-го.

З перших хвилин Агробізнес заволодів ініціативою і накочував атаки на ворота гостей.

Перший небезпечний момент виник на 13-й хвилині, коли Курило пройшов до карного майданчика, віддав на Миколу Когута і останній пробив впритирку зі стійкою.

На 22-й хв. Гагун на правому фланзі розіграв подвійну стінку з Когутом та Черненком, прорвався у карний майданчик і прострілив. Семенець не зумів підправити м’яч у порожні ворота. Супермомент!

Не забиваєш ти – забивають тобі. Наступний епізод виник біля воріт господарів. Після штрафного у центрі поля послідував навіс Семенини, Малиш зачепив м’яча у боротьбі з Курилом у повітрі.

Однак м’яч був забитий з очевидного положення "поза грою". Малиш знаходився найближче до воріт як в момент удару так і приймаючи м'яч.

На 33-й хв. збили Косовського в центрі поля. Господарі швидко розіграли. Косовський -  Груша – Гагун. Роман вже не вперше сьогодні прорвався у карний майданчик Кристала. Цього разу влучно пробив – 1:0!

Згодом Агробізнес міг закріпити успіх. Спершу Черненко не влучив у ворота після удару з середньої відстані, а згодом Семенець після передачі Курила з близької відстані не зумів переграти воротаря гостей.

На другий тайм Агробізнес вийшов із стійким бажанням закріпити успіх і продовжив володіти суттєвою перевагою. Однак волочисці пропустили першими.

Спершу Іван Когут із Семенцем не порозумілися і не зуміли завершити перпективну контратаку.

Відповідь гостей в результаті багатоходівки завершилася несподіваним ударом Гливого під стійку, немов у більярдну лузу пробив гравець Кристала без шансів для Артима.

Зрештою, часу, щоб виправити положення ще залишалося чимало, тож Агробізнес продовжив грати в свою гру. В одному з епізодів Курило своїм знаменитим довгим навісом вивів Когута на ворота суперника, однак Миколі не вдалося зручно прийняти м’яча і удар не вдався.

А згодом Кристал забив знову! Курило, вибиваючи м’яч уперед потрапив ним у ноги гравця суперника, він вдало для гостей відскочив до Семенини, який з чудової позиції вразив ворота Артима. – 1:2 і це вже сенсація!

Забитий м’яч додав Кристалу впевненості і команда стала застосовувати високий пресинг, не даючи господарям комфортно організовувати атаки.

На 64-й хвилині Олександр Чижевський робить потрійну заміну, намагаючись освіжити гру. Петров  замінив Семенця в атаці, Дідик і Семенюк – Слотюка та Косовського.

Агробізнес одразу створив гострий момент. Петров загострив ситуацію в атаці, увійшов у воротарський, але не зумів завершити разом з партнерами гольовий епізод.

Другий темп тієї ж атаки завершився голом Петрова, однак з офсайду.

Агробізнес продовжив повністю контролювати гру. Саме свіжі гравці зробити другий гол господарів. Петров загострив ситуацію у карному майданчику, переправив м’яч на Семенюка, і той влучно пробив. – 2:2

Лише 45 секунд знадобилося Агробізнесу після другого забитого м’яча, щоб вийти вперед. Гагун отримав передачу від Миколи Когута, прорвався до воріт і влучно поцілив з гострого кута – 3:2!

Далі Агробізнес контролював м’яч, Кристал організував кілька атак, але не мав нагод, щоб відігратися, а за кілька хвилин до закінчення матчу після навісу Черненка Малиш підіграв рукою м’яч, який практично йшов на Петрова.

Пенальті чітко реалізував Черненко – 4:2.

Агробізнес впевнено перемагає у своєму першому матчі, хоча і не без інтриги. Клас команди з Волочиська на сьогодні був вищий і перемога закономірною.

Успішний старт розташовує Агробізнес у верхній частині турнірної таблиці. Наступний матч у Першій лізі буде нелегким, Агробізнес їде у Харків грати проти одного з фаворитів – Металіста 1925. А перед цим стартуватиме в Ужгороді в Кубку України.