Прикрий результат при хорошій грі

Агробізнес показав яскраву і потужну гру у Харкові, але програв.

З перших хвилин Агробізнес пішов у високий пресинг і через кілька хвилин взяв м’яч під свій контроль.

Щоправда, на 2-й хвилині воротар Сидоренко вибив м’яча далеко уперед і пішов на хід Дереку, однак вчасно покинув ворота Олег Мозіль і вибив у аут.

Далі була атака лівим краєм - Іван Когут по діагоналі відправив на Гагуна, який вочевидь не очікував такої передачі, пробив з ходу, неточно.

Навіс з того ж  лівого краю тепер вже від Черненка був трішки зависокий для Петрова, який із близької відстані не зміг акцентовано пробити головою.

Згодом Микола Когут пробив здалеку. М’яч пройшов поруч зі стійкою.

Обрізка в центрі поля та помилки в захисті в одному з епізодів призвели до гостроти біля воріт гостей, однак харків’яни так і не зуміли нанести удар, в вже наступною атакою Агробізнес зусилями Гагуна, Дідика та Петрова створив «пожежу» біля воріт Металіста. Захисники відбилися, вибивши в аут.

Через кілька хвилин Агробізнес відібрав м’яча у захисників, небезпечно пробив Гагун – Сидоренко парировав, а захиснику вдалося вибити на кутовий.

Після розиграшу кутового Гагун навісив, Петров намагався пробити головою, але знову не вийшов удар.

На 29-й хвилині Песоцький мав вилучати Дерека. Бразильському нападнику Металіста сьогодні зовсім не вдавалося сьогодні зачепитися за м’яч. У першому таймі Курило просто «зїів» центрфорварда Металіста 1925.

Свою злість Дерек виплеснув на 29-й хвилині. Спершу він не за правилами атакував Курила, а опинившись на газоні, навмисне зїздив бутсою по спині. І все це перед очима арбітра. Закономірна пряма червона картка за відмашку так і не опинилася в руках судді – лише жовта. Не ризикнув арбітр залишити господарів у меншості ще в першому таймі.

У кінці першого тайму команди обмінялися супермоментами. Спершу Микола Когут пробивав з близької відстані, але Сидоренко зреагував на удар. А через хвилину потужно пробив Ченбай -  Мозіль продемонстрував чудову реакцію, відбивши на кутовий.

Другий тайм розпочався з двох кутових біля воріт Мозіля. Після одного з них Дерек пробив неточно.

А далі захисники Агробізнеса помилилися з передачею в лінії захисту, господарі підхопили м’яча і Лукас на лінії карного майданчика впав після зіткнення(?) з Дідиком. На відео чітко не видно чи взагалі був контакт, але Песоцький «все бачив» і вказав на 11-метрову позначку.

Мозіль вгадав напрямок удару Ямполя, від його рук м’яч вдарився об стійку і знову відскочив до харків’янина, який легко послав його у ворота.

Пропущений м’яч дещо позбавив Агробізнес впевненості і цим скористався Металіст 1925, який володів ініціативою перші 15-20 хвилин другої половини. Він міг збільшувати рахунок на 56-й хвилині, коли Лукас опинився в чудовій позиції перед воротами Мозіля, однак Іван Когут постелився під м’яч і ліквідував загрозу.

На 61-й хв. Металіст 1925 отримав право на штрафний удар неподалік від карного майданчика, Савін пробив вище воріт.

Це власне і все, що створили господарі за період домінування в першій частині другого тайму.

З його середини Агробізнес повернув собі ініціативу, маючи на меті змінити рахунок на свою користь.

Посипалися один за одним моменти біля воріт Сидоренка при тотальній територіальній перевазі Агробізнеса. Ось хронологія основних.

69 – потужно пробив Іван Когут – Сидоренко на місці!

73 – такий же потужний удар Груші – знову Сидоренко!

76 – після кутового Петров пробиває вище воріт.

В останні хвилини матчу Агробізнес пішов великими силами на ворота Металіста, жертвуючи захистом, зокрема Слотюк став допомагати Семенцю в атаці. Та Металіст 1925 і не подумував про контратаки, зосередившись всією командою біля своїх воріт.

86 – Семенець отримав передачу «парашутом» від Косовського - з близької відстані цілив ударом головою у дев’ятку, але знову Сидоренко витяг.

87 - Курило пробив здалеку – поруч зі стійкою.

90 – Потужний удар Груші – Сидоренко з другої спроби накриває м’яч.

Три додані хвилини закінчились помилкою Сидоренка, який незграбно вибив м’яча від воріт, точно на Миколу Когута, той прострілив, на кут воротарського, але Семенцю не вдалося добре пробити з гострого кута. Це був останній шанс Агробізнеса врятуватися.

Дуже шкода програвати матч при такій грі, але таким є футбол, коли не завжди сильніший зробуває перемоги.

Сподіватимемось, Агробізнес у наступних матчах реалізує свої якості не тільки у красивий, видовищний, атакувальний футбол, а ще й в результативний.