Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж


Чемпіонат України
Перша ліга
10 тур

31 жовтня, 14.00
Винники,
стад. ім. Б.Маркевича

БЕЗ ГЛЯДАЧІВ
 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПРИКАРПАТТЯ
(Івано-
Франківськ)

 

 

Наш суперник - Гірник-Спорт (Горішні Плавні)

Матч Гірник-Спорт - Агробізнес відбудеться 16 жовтня 2020 у Горішніх Плавнях.

ІСТОРІЯ КОМАНДИ

В 1960 році було засновано місто Комсомольське (з 1972 року Комсомольськ, з 2016 – Горішні Плавні), а вже в 1962 на базі гірничо-збагачувального комбінату створено команду «Гірник». Команда протягом наступних 20 років вважалась найсильнішою в місті. Вона брала участь у всіх турнірах, що проводились на той час на республіканському рівні.

В 1988 році з ініціативи ОАО «Полтавський ГЗК» було створено команду Локомотив, яка якийсь час існувала паралельно з Гірником, а в сезоні 1992/93 ці команди злились в один клуб – Гірник.

В сезоні 1995/96 керівником клубу став Петро Каплун. Команда стала виступати під назвою «Гірник-Спорт» і заявилась у Другу лігу української першості. У цьому дивізіоні Гірник-Спорт стабільно виступав багато років.

Взимку 2013 року команду очолив головний тренер Ігор Жабченко. В сезоні 2013/14 він привів команду до перемоги у Другій лізі. Одразу в наступному сезоні Гірник-Спорт став бронзовим призером Першої ліги показавши найкращий результат в своїй історії. З того часу команда є постійним учасником цього дивізіону.

Виступи Гірник-Спорт від сезону до сезону

Сезон Ліга Місце І В Н П ГЗ ГП О Кубок України
1995/96 Друга «Б» 16 з 21 38 10 8 20 33 71 38 Не брав участі
1996/97 Друга «Б» 14 з 17 32 10 6 16 20 32 36 1/64 фіналу
1997/98 Друга «Б» 4 з 17 32 12 11 9 39 35 47 1/64 фіналу
1998/99 Друга «Б» 4 з 16 26 13 6 7 36 31 41 1/64 фіналу
1999/00 Друга «Б» 7 з 14 26 10 5 11 33 41 35 1/4 фіналу
2000/01 Друга «Б» 10 з 15 28 9 4 15 26 45 31 Попередній етап
2001/02 Друга «Б» 17 з 18 34 6 6 22 32 60 24 Перший етап
2002/03 Друга «Б» 15 з 16 30 7 6 17 27 48 27 1/32 фіналу
2003/04 Друга «Б» 14 з 16 30 10 5 15 40 40 35 1/32 фіналу
2004/05 Друга «В» 9 з 15 28 10 0 18 35 49 30 1/32 фіналу
2005/06 Друга «В» 8 з 13 24 10 4 10 30 31 34 1/16 фіналу
2006/07 Друга «Б» 15 з 16 28 5 2 21 23 48 17 1/32 фіналу
2007/08 Друга «Б» 15 з 18 34 9 7 18 38 59 34 2 попер. етап
2008/09 Друга «Б» 13 з 18 34 9 8 17 28 45 35 1 попер. етап
2009/10 Друга «Б» 11 з 14 26 5 7 14 21 35 22 1 попер. етап
2010/11 Друга «Б» 9 з 12 21 5 4 12 16 29 19 1/16 фіналу
2011/12 Друга «Б» 9 з 14 26 6 8 12 28 39 26 1 попер. етап
2012/13 Друга «Б»
група 4
3 з 5 32 10 4 18 39 57 34 1/16 фіналу
2013/14 Друга 1 з 19 36 25 4 7 68 31 79 2 попер. етап
2014/15 Перша 3 з 16 30 16 9 5 44 24 57 Попередній етап
2015/16 Перша 12 з 16 30 8 9 13 30 35 33 1/16 фіналу
2016/17 Перша 11 з 18 34 12 7 15 47 54 43 2 попер. етап
2017/18 Перша 8 з 18 34 16 2 16 30 40 50 1/16 фіналу
2018/19 Перша 12 з 16 28 5 12   11 24 43 27 2 попер. етап
2019/20 Перша  9 з 16 30 12  3  15  42  48 39  1/8 фіналу
2020/21 Перша 3 з 18 5 3 1 1 11 8 10 1/16 фіналу

ДОСЯГНЕННЯ

Перша ліга. Бронзовий призер: 2014/15

Друга ліга. Переможець: 2013/14

Кубок Другої Ліги. Фіналіст: 2010

МАТЧІ ФК ГІРНИК-СПОРТ В СЕЗОНІ 2020/21

Кубок України. 1 етап. 30.08. Олімпія (Савинці) - Гірник-Спорт - 1:2 (1:1)

Тур 2. 11.09. Чорноморець - Гірник-Спорт - 1:1

Кубок України. 2 етап. 16.09. Металург (Запоріжжя) - Гірник-Спорт - 1:4  

Тур 3. 21.09. Гірник-Спорт - Кремінь - 2:0

Тур 4. 26.09. ВПК-Агро - Гірник-Спорт - 0:3

Кубок України. 1/16 фіналу. 30.09. Гірник-Спорт – Дніпро-1 – 3:5 (3:3)

Тур 5. 06.10. Гірник-Спорт - Нива - 4:1

Тур 6. 11.10. Миколаїв - Гірник-Спорт - 6:1

ІСТОРІЯ ЗУСТРІЧЕЙ  АГРОБІЗНЕС - ГІРНИК-СПОРТ:

4 матчі +1=2-1  7:4


Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:1

Чемпіонат України 2018/19. Перша ліга. 14 тур
20 жовтня 2018. 15.00. Горішні Плавні, спорткомплекс "Юність". Температура +19. Глядачів 300. Поле - 5

Арбітр - Геннадій Серпутько (Одеса)
Асистенти арбітра - Роман Прощенко (Дніпро), Тарас Чопілко (Київська обл.), четвертий - Олег Буяшов (Дніпро)
Спостерігач арбітражу - Анатолій Жосан (Херсон)

Гірник-Спорт: Данкович, Боровський, Батюшин, Кравчук, Гончар, Єфремов, Ямполь (Корольков 68), Кіча (Сидоренко 88), Лозовий, Сікорський (Фаюк 68), Шевчук Андрій (Бафталовський 75). Запасні: Баштаненко, , Аксьонов, , Білоус, Власюк, Жениленко, Ходаковський. 
Головний тренер: Сергій Пучков

Агробізнес: Чернобай, Гагун, Полторацький, Курило, Бойчук, Думанюк, Кухарук, Черненко, Зарічнюк (Юхимович 45), Скакун (Шевчук Сергій 90), Семенець (Груша 78). Запасні: Одольський, Слотюк, Цибульник, Пліс, Дубчак, Шум, Атласюк.
Головний тренер: Андрій Донець

Попередження: Бойчук 9, Сікорський 13, Кухарук 23, Полторацький 30, Полторацький 42, Батюшин 74, Кіча 79

Вилучення: Полторацький 42 - друга жовта картка

Голи: 0-1 Семенець 34, 1-1 Сікорський 43 пен.


Агробізнес (Волочиськ) - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 0:0

19 травня  2019. Чемпіонат України. Перша ліга. 29 тур. Волочиськ. Стадіон "Юність". 17.00. Глядачів - 2050, Температура +23.

Арбітри: головний - Сергій Задиран (Київська обл.), асистенти арбітра - Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів), четвертий - Ігор Садковський (Тернопільська обл.) Спостерігач арбітражу - Андрій Валенко (Львів) 

Агробізнес: Панченко, Бойчук, Курило, Слотюк, Гагун, Кухарук, Думанюк, Скакун (Когут Микола 60), Груша (Ничипоренко 73), Черненко (Пліс 84), Семенець. Запасні: Чернобай, Одольський, , Юхимович, Ясніцький, Когут Іван.
Головний тренер: Андрій Донець

Гірник-Спорт: Чопко, Пінчук, Головко, Зозуля, Білоус (Корольков 36), Лозовий, Лиховидько, Гончар, Батюшин, Котляр (Шопін 78), Одарюк (Бафталовський 76). Запасні: Данкович, Кравчук, Дичко, Черниш.
Головний тренер: Володимир Мазяр

Попередження: Семенець (57), Черненко (65) - Головко (40)


Агробізнес (Волочиськ) - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 4:0

8 вересня 2019. Чемпіонат України. Перша ліга 2019/20. 8 тур. Волочиськ. Стадіон "Юність". 17.00. Глядачів - 2950, Температура +25.

Арбітри: головний - Олександр Кальонов (Львів), асистенти - Антон Ісаєв (Запоріжжя), Юрій Зоренко (Київ), четвертий - Ігор Садковський (Тернопільська обл.)

Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне)

Агробізнес: Воробей, Бойчук (Гарсія Кампільо 81), Курило, Юхимович (Палюх 87), Гагун, Думанюк (Зінкевич 55), Кухарук, Семенюк (Когут Микола 76), Груша, Черненко, Сікорський (Семенець 65). Запасні: Чернобай, Панченко, Слотюк, Стасишин, Вергун, Дідик, Когут Іван
Головний тренер: Остап Маркевич

Гірник-Спорт: Данкович, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий (Білоус 65), Батюшин (Збунь 46), Чепелюк (Головко 57), Котляр (Одарюк 59), Лиховидько, Хомченко (Хоцяновський 40). Запасні: Ситников, Деркач, Ралюченко, Черниш
Головний тренер: Володимир Мазяр

Попередження: Мазяр 58, Лозовий 62

Голи: Груша 31, Черненко 35, 73, Сікорський 58


Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Агробізнес (Волочиськ) - 3:2

Чемпіонат України 2019/20. Перша ліга. 23 тур
11 липня 2020. 18.00. Горішні Плавні, спорткомплекс "Юність". Температура +30. Без глядачів. 

Арбітри: головний - Павло Дубровець (Житомир), асистенти -  Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів), 4-ий арбітр - Олександр Матяш  (Полтава). 
Cпостерігач арбітражу / делегат ФФУ - Олександр Якименко (Київ)

Гірник-Спорт: Ситніков, Шопін (Малишкін 86), Карась, Векляк, Суханов, Чепелюк, Батюшин, Петрусенко (Корольков 81), Лозовий (Збунь 90), Герасимець (Твердохліб 60), Чередниченко.
Запасні: Данкович, Бойко, Моїсеєнко, Сорокін, Клімов.
Головний тренер: Ігор Жабченко.

Агробізнес: Мозіль, Захарченко (Слотюк 46), Думанюк, Когут М. (Іванченко 78), Курило, Юхимович, Черненко (Семенюк 63), Семенець (Козьбан 67), Бойчук, Груша, Когут І.
Запасні: Воробей, Кухарук, Палюх. 
Головний тренер: Олександр Чижевський

Попередження: Карась 82, Лозовий 90 - Груша 10, Захарченко 45+2, Когут І. 63

Голи: Герасимець 1, Лозовий 16, Герасимець 48 - Семенець 44, Слотюк 86


СКЛАД ГІРНИК-СПОРТ

КЕРІВНИЦТВО

Президент: Петро КАПЛУН

ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ ТА ПЕРСОНАЛ

Головний тренер: Ігор ЖАБЧЕНКО

Тренер: Юрій САК

Тренер із загальної фізичної підготовки: Віталій ЯВТУШЕНКО

Тренер воротарів: Олександр БАБАК

Адміністратор: Валерій ПОЛЬОВИЙ

Лікар: Андрій БАГЛАЄНКО

Масажист: Юрій КОТИГА

ГРАВЦІ:

СКЛАД КОМАНДИ Дата народ.
ВОРОТАРІ
1  Антон Ситников 12.07.1991
25  Роман Жмурко 27.07.1997
26  Георгій Клімов 07.06.2000
 ЗАХИСНИКИ
3  Данило Карась 02.01.1997
4  Михайло Калугін 20.11.1994
14  Богдан Векляк 31.08.1999
17  Сергій Суханов 06.04.1995
18  Володимир Шопін 09.05.1991
20  Андрій Білобровка 08.12.2002
ПІВЗАХИСНИКИ
5  Андрій Стрижак 22.10.1999
6  Олександр Чепелюк 05.09.1997
7  Дмитро Семенів 24.06.1998
8  Володимир Корольков 31.01.1986
10  Артур Мурза 13.07.2000
11  Андрій Герт 02.09.1994
12  Дмитро Твердохліб 19.05.2003
13  Олександр Петрусенко 26.03.1998
15  Денис Черниш 29.06.1999
16  Ілля Малишкін 10.03.2000
19  Олексій Збунь 09.06.1997
21  Сергій Герасимець 20.08.1988
23  Юрій Батюшин 07.12.1992
24  Ілля Чередниченко 12.06.1995
НАПАДНИКИ
9  Юрій Козиренко 27.11.1999
22  Єгор Твердохліб 17.12.2000
27  Ярослав Гоменко 30.03.1999

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга 2020/21
10 тур

 

31 жовтня

Агробізнес - Прикарпаття
Нива - Кремінь
Полісся - ВПК-Агро
Кристал - Верес
Альянс - Гірник-Спорт
Волинь - Авангард
Металіст 1925 - Оболонь
Чорноморець - Миколаїв

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2020/21

М Команда І В Н П М О
1  Чорноморець 9 5 3 1 14-9 18
2  Гірник-Спорт 8 5 2 1 17-9 17
3  Волинь 8 4 3 1 8-7 15
4  Металіст 1925 8 4 3 1 10-7 15
5  Верес 7 4 2 1 10-3 14
6  Миколаїв  8 4 2 2 12-6 14
7  Полісся 7 2 4 1 5-3 10
8  Агробізнес 8 3 1 4 8-9 10
9  Нива Т 9 2 4 3 12-16 10
10  Альянс 6 3 1 2 9-7 10
11  Кремінь 9 3 1 5 8-11 10
12  Прикарпаття 8 2 2 4 6-12 8
13  Оболонь 7 2 1 4 9-9 7
14  ВПК-Агро 7 2 1 4 7-13 7
15  Авангард 9 1 2 6 7-14 5
16  Кристал  8  1  0   7 7-15  3 
КУБОК УКРАЇНИ 2020/21
1/8 фіналу

 

2 грудня (базова дата)  

Десна – Зоря

Олександрія – Минай

Агробізнес – Ворскла

Верес – Маріуполь

Нива (Вінниця) - Колос

СК Дніпро-1 - ВПК-АГРО|Олімпік

 

Офіційна сторінка у Facebook

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 12 12 0 0 60 - 10 36
2 Конфермат 12 9 1 2 45 - 11 28
3 Папірник 12 6 3 3 20 - 15 21
4 Дружба 12 3 3 6 10 - 33 12
5 Темп 12 3 2 7 11 - 28 11
6 Агробізнес (Н.У.) 12 2 4 6 9 - 23 10
7 Іскра 12 0 1 11 8 - 43 1