ФК Агробізнес (35+) – чемпіон України!

8 листопада визначились призери чемпіонату країни серед старших 35 років ветеранів.

У Вишневому (Київська область) спочатку на поле вийшли команди, які визначили бронзового призера.

Дебютант змагань ФК Полтавщина першим відкрив рахунок у матчі з досвідченими футболістами ФК Ветеран-Лучеськ (Луцьк). Однак згодом волиняни відігралися і у підсумку перемогли - 3:1. Команду з Полтавщини можна назвати "командою першого тайму", адже полтавчани в обох матчах відкривали рахунок, одна трохи не хватило їм для успіху.

У фіналі чемпіонату зійшлися волочиський Агробізнес та чернігівська Десна. На полі йшла запекла напружена боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися. Довгй час на табло горіли "нулі". Агробізнес володів територіальною перевагою, однак Десна вміло захищалася.

Врешті Олексій Бєлік вибіг на побаченням з воротарем Десни і був атакований не за правилами. Пенальті.

Бєлік пробив у правий від себе кут. Воротар чернігівців вгадав напрямок удару, однак він був настільки сильним, що м'яч від рук кіпера все ж влетів у ворота.

Агробізнес у першому таймі ще мав моменти, однак Десна відігралася і на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Відзначився лідер команди Вадим Мельник.

На другий тайм Агробізнес вийшов націленим перемагати.

Тож згодом Бєлік зірвав оплески від учасників і тих глядачів, хто спостерігав за сіткою за межами стадіону. Він красиво і влучно пробив у падінні. 2:1!

Надалі Агробізнес намагався закріпити успіх.

Андрій Донець пробив - над перекладиною.

Артем Старгородський - блискуча гра воротаря Десни.

Сергій Нагорняк обвів голкіпера, однак влучив у штангу з гострого кута...

Та героєм матчу став Олексій Бєлік, який після влучного удару головою оформив хет-трик...

У кінці матчу Агробізнес міг забивати ще. Лічених сантиметрів не хватило Олегу Собуцькому, щоб збільшити рахунок.

Натомість Десна на останніх хвилинах заробила пенальті.

Андрій Петричук зумів відбити удар лідера Десни 40-річного Вадима Мельника.

До слова, у минулорічному чемпіонаті Петричук вже відбивав одинадцятиметровий від Десни.

Агробізнес втретє став чемпіоном України серед ветеранів 35+.

Далі відбувся процес нагородження.

Кубки та медалі отримали призери Ветеран-лучеськ (Луцьк) та Десна (Чернігів)

Найкращим гравцем чемпіонату справедливо було визнано Олексія Бєліка, який отримав індивідуальний приз із рук знаменитого Андрія Біби

Вітальне та підсумкове слово мав президент президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький