ЧОРНО-МОРЕЦЬ
(Одеса)

Агробізнес перемагає ВПК-Агро і виходить на третє місце

Наші футболісти успішно зіграли в Дніпрі.

Агробізнес мав більше часу для підготовки до матчу, але ВПК­Агро три дні тому переміг Олімпік у пропущеному матчі Кубку України і у піднесеному настрої підходив до матчу з Агробізнесом.

Гості десь з 10­ї хвилини захопили ініціативу і більшість ігрового часу у першому таймі гра проходила на половині поля ВПК­Агро.  Однак першими забили господарі. З подачі кутового м’яч потрапив у плече Романа Дідика і відскочив у ворота Агробізнеса, партнери намагалися вибити м’яча, однак той таки пересік лінію воріт.

Відігратися часу було вдосталь і Агробізнес це зробив досить швидко. Після кутового, цього разу на ворота ВПК­Агро, господарі відбились, однак другим темпом Черненко прострілив з правого краю і Дідик переправив м’яча тепер уже в чужі ворота – 1:1 і у Романа, і в матчі.

Далі Агробізнес контролював м’яч, наніс кілька ударів по воротах здалеку... У ВПК була чудова нагода у Красова, однак на потужний удар з блискучої відстані відреагував Артим.

Агробізнес таки вдруге забив ще до перерви. Юрій Романюк чудово навісив на дальню стійку і Віталій Груша зловив Бубенцова на протиході, головою пославши м’яча у протилежний кут воріт.

У середині другого тайму Агробізнес закріпив успіх. Воротар господарів необачно покинув ворота, намагаючись перехопити передачу на Когута і цим скористались суперники. Спритний Микола випередив  Бубенцова, зіграв у  карну зону на Петрова і Сергій переправив м’ячу повз захисника у практично незахищені ворота. У нашого нападника, який вдруге вдало вийшов на заміну був ще один момент, після його удару головою м’яч торкнувсяперекладини і пройшов вище.

Далі Агробізнес трохи збавив оберти, діючи по результату. Цього разу сумнівів у перемозі Агробізнеса не виникало. У суперника був лише один момент у доданий час. Після удару з небезпечного штрафного Артим відбив м’яча, але на добиванні першим був Будняк. 2:3. Йшли останні секунди і надіятися на диво ВПК­Агро не приходилось. Агробізнес перемагає і піднімається на третє місце в турнінрій таблиці.

Насамкінець слід відмітити успішну гру Юрія Романюка, який прийняв участь у всіх трьох результативних атаках Агробізнеса.