Агробізнес (Україна) - Вентспілс (Латвія) - 1:4 (0:0)

6.02.2021. Контрольний матч. Белек (Туреччина). Arcadia Sport Centre.

Голи: Адероунму 46, 48, Нейландс 77, Дусалієв 80, Семенюк 87 пен.

Агробізес (1 тайм): Артим, Курило, Дідик, Юхимович, Шаповал, Романюк, Думанюк, Немтінов, Когут М., Черненко, Петров

У першому таймі була доволі рівна гра на зустрічних курсах. У суперників не було багато нагод, щоб відкрити рахунок.  У Агробізнеса така нагода була вже на початку поєдинку. На 5-й хвилині після подачі Черненка зі штрафного Немтінов міг відкривати рахунок, але пробив вище воріт.

Агробізес (2 тайм): Задерейко, Ярмоленко, Юхимович, Слотюк, Дідик, Ємаєв (Романюк 73), Косовський, Семенюк, Гливий, Груша, Семенець

У другому таймі Агробізнес знову підвела лінія оборони.

Вже на першій хвилині другої половини матчу нігерійський нападник латвійців Казим Адероумну був виведений віч-на віч із воротарем Агробізнеса Антоном Задерейком і переграв новачка нашої команди

Минуло трішки більше хвилини,  і автор першого голу отримав довгу передачу з глибини поля, зробив сольний прохід і влучно пробив із середньої відстані – 0:2

Далі Венспілс контролював гру, хоча Агробізнес намагався налагодити атаку, не все виходило.

У кінці матчу Агробізнес отримав ще один «подвійний удар».  Двічі протягом короткого відрізку часу м’ячі забивали Нейландс і Дусалієв.

Та все ж Агробізнесу вдалося відповісти одним голом. За кілька хвилин до закінчення поєдинку. Дусалієв зачепив Гливого у своєму карному майданчику. Семенюк чітко реалізував пенальті.

Другий поспіль програний спаринг свідчить про те, що  Агробізнесу потрібно ще багато працювати, щоб налагодити гру проти міцних суперників, представників перших футбольних дивізіоніів.