Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

 

 

Стартує Кубок Волочиська з футзалу пам'яті Тараса Осадчука

28-й за ліком турнір триватиме з 20 до 27 лютого 2021 року в спортивному залі "Дружба".

Турнір присв'ячений пам'яті відомого тренера з футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, арбітра національної категорії з гандболу, директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ "Мотор Січ" м. Волочиськ (1976-2016 рр.) Тараса Семеновича Осадчука. 

У турнірі приймуть участь 14 команд. Вони розділені на чотири групи.

ГРУПА «А»: Користова, Самець (Підволочиськ), Староміщина      , 

ГРУПА «Б»: НВК (Волочиськ), Підприємці (Волочиськ), П'ятачок (Волочиськ), ТрансАвтоД (Волочиськ)

ГРУПА «В»: Бронівка, Поділля, Поліція, Поляни

ГРУПА «Г»: Війтівці, Оболонь (Підволочиськ), Стріла

Спершу пройдуть змагання в групах, а на другому етапі по дві кращі команди з чотирьох груп визначать чвертьфінальні групи, які визначать півфіналістів. 

КАЛЕНДАР ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ:

20 лютого, субота

11.00  Самець – Староміщина

12.00 НВК - Підприємці 

13.00. Війтівці - Оболонь

14.00 Поляни - Поділля

15.00 Бронівка - Поліція

16.00 П'ятачок - Транс-Авто-Д

21 лютого, неділя

11.00  Староміщина - Користова 

12.00 Підприємці - П'ятачок

13.00. Стріла - Війтівці

14.00  Поліція - Поляни

15.00 Поділля - Бронівка

16.00 НВК - Транс-Авто-Д

22 лютого, понеділок

16.00  НВК - П'ятачок

17.00 - Користова - Самець 

18.00. Транс-Авто-Д - Підприємці

19.00 Поляни -Бронівка

20.00 Поліція - Поділля

21.00  Оболонь - Стріла

22.15 - Жеребкування другого етапу

23-25 лютого - матчі другого етапу

26 лютого - півфінали

27 лютого - матч за 3-є місце та фінал

Пропонуємо Вашій увазі список усіх ПЕРЕМОЖЦІВ МИНУЛИХ ТУРНІРІВ:

Запуття 1994, 1995

П'ятачок 1996, 2004, 2013, 2015, 2016

Центр 1997, 2005, 2010, 2018

Цукровик 1998

Базар САН 1999

Робочий квартал 2000

Оболонь 2001, 2002, 2011, 2017, 2019, 2020

Затишок 2003

Агробізнес 2006

Новий Світ 2007, 2008, 2009, 2012, 2014

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

КУБОК УКРАЇНИ 2020/21
1/4 фіналу

 

3 березня 2021

 

Агробізнес - Шахтар - 1:0 д.ч.

Динамо - Колос - 0:0 (п 4:3)

Дніпро-1 - Олександрія - 1:1 (п. 3:4)

Верес - Зоря - 1:2

 

Перша ліга 2020/21
наступні матчі

  4 березня 2021
Оболонь - ВПК-Агро - 0:0

5 березня 2021
Чорноморець - Авангард - 3:1

12 березня 2021
Гірник-Спорт - Прикарпаття
Оболонь - Верес
Чорноморець - Волинь

15 березня 2021
Металіст 1925 - Альянс

 

17 тур

 

19 березня 2021
Кристал - Агробізнес

Металіст 1925 - Миколаїв
Альянс - Нива
Волинь - ВПК-Агро
Авангард - Кремінь
Гірник-Спорт - Чорноморець
Прикарпаття - Оболонь
Верес - Полісся

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2020/21

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес 15 10 1 4 29-13 31
2  Чорноморець 15 9 4 2 25-11 31
3  Верес 14 9 3 2 22-8 30
4  Гірник-Спорт 15 8 2 5 25-21 26
5  Металіст 1925 15 7 4 4 12-12 25
6  Миколаїв  15 7 4 4 26-12 25
7  Волинь 13 7 3 3 18-12 24
8  Оболонь 15 7 2 6 24-14 23
9  Альянс 14 7 2 5 17-13 23
10  Полісся 14 5 4 5 15-14 19
11  Нива Т 16 4 6 6 18-25 18
12  Кремінь 16 5 3 8 15-23 18
13  ВПК-Агро 15 4 2 9 14-28 14
14  Прикарпаття 13 3 3 7 9-19 12
15  Авангард 15 2 2 11 10-30 8
16  Кристал  16 1  1  14 11-35  4 

Офіційна сторінка у Facebook

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 12 12 0 0 60 - 10 36
2 Конфермат 12 9 1 2 45 - 11 28
3 Папірник 12 6 3 3 20 - 15 21
4 Дружба 12 3 3 6 10 - 33 12
5 Темп 12 3 2 7 11 - 28 11
6 Агробізнес (Н.У.) 12 2 4 6 9 - 23 10
7 Іскра 12 0 1 11 8 - 43 1