Агробізнес переміг Темп

27 червня 2021 ветерани Агробізнеса у Волочиську виграли у шепетівців. Всі м`ячі були забиті у другому таймі.

Агробізнес вийшов на поле не в бойовому складі. З різних причин були відсутні Олег Собуцький, Андрій Донець, Руслан Гунчак, Сергій Янчик...

У першому таймі господарі володіли ігровою та територіальною перевагою, однак реалізувати її не вдалося. У більшості епізодів захисники шепетівців вдало відбивалися. В одному з моментів після удару Сергія Гоцалюка гостей врятувала поперечина.

У кінці першого тайму команди обмінялися супернебезпечними моментами. Воротар Агробізнеса Андрій Петричук неймовірним чином врятував свою команду після удару суперника з близької відстані, а вже за мить Сергій Бородіченко опинився перед воротарем шепетівців і не зміг його переграти.

У другому таймі малюнок гри загалом не змінився. Єдине, що Агробізнес дещо змінив тактику і став більше бити здалеку. Це дало свої плоди. Спершу влучно пробив Сергій Гоцалюк і красиво відкрив рахунок.

Та всі голи сьогодні були красивими. Два наступні за авторства Матвія Николайчука та Сергія Бородіченка були один краще іншого.

Варто сказати, що до кінця матчу на полі йшла конкурентна боротьба і цікавий футбол. Футболісти отримали задоволення від футболу незалежно від фінального здобутку.

І це важливо. Що є бажання грати. Зустрічатися на футбольному полі ще і ще. Із друзями у своїй чи команді суперників, з якими неодноразово зустрічалися під час основної футбольної кар'єри. Дякуємо всім, хто розвиває ветеранський футбол, зокрема ТОВ "Агробізнес" та "Епіцентр", лого якого бачили сьогодні на футболках шепетівського "Темпа".

27 червня у іншому матчі 5 туру Агробізнес (Нова Ушиця) та Папірник (Понінка) зіграли унічию - 2:2.

Наступний матч волочиского Агробізнеса заплановано на 4 липня. У Волочиську відбудеться центральний матч чемпіонату. Зіграють Агробізнес (Волочиськ) та Конфермат (Хмельницький)